Besni'de 27 Köye 225 Adet Çöp Konteynırı Dağıtıldı - Son Dakika

Besni'de 27 Köye 225 Adet Çöp Konteynırı Dağıtıldı

14.12.2017 15:48
Besni'de 27 Köye 225 Adet Çöp Konteynırı Dağıtıldı, System.String[]

Adıyaman’ın Besni Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliğince, Besni’ye bağlı 27 köye 225 adet çöp konteynırı dağıtıldı.

Adıyaman'ın Besni Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliğince, Besni'ye bağlı 27 köye 225 adet çöp konteynırı dağıtıldı.

Adıyaman Valiliği İl Özel İdaresi tarafından verilen çöp kamyonu ile konteynır dağıtımı yapılan köylerde çöpler toplanmaya başlandı. Konu ile ilgili açıklama yapan Besni Kaymakamı Ahmet Gencer, "Yaşanabilir bir köy hayatı ile sağlıklı çevre oluşturmak amacı ile başlatılan ve pilot uygulama olan çöp toplama çalışması kapsamında İlçemize bağlı 27 köye 225 adet çöp konteynırı dağıtılarak çöplerin toplanmasına başlandı. İlk etapta 27 köyümüzde başlanan çalışma, ileriki zamanlarda genişletilerek diğer köylerimizin de çöplerinin toplanması planlanmaktadır" dedi.

Kurugöl Köyü Muhtarı Hamza Yıldırım ise yapılan hizmetlerden dolayı köylüler adına Kaymakam Ahmet Gencer ve emeği geçen herkese teşekkür etti. - ADIYAMAN

Besni'de 27 Köye 225 Adet Çöp Konteynırı Dağıtıldı
Besni'de 27 Köye 225 Adet Çöp Konteynırı Dağıtıldı

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Besni'de 27 Köye 225 Adet Çöp Konteynırı Dağıtıldı - Son Dakika


Son Dakika

Zamalek'ten resmi açıklama geldi! Mostafa Mohamed için Galatasaray'la anlaşıldı TSK personeline ilişkin kanun teklifi TBMM Milli Savunma Komisyonu'nda kabul edildi Galatasaray, Diagne'yi satın alma opsiyonuyla West Bromwich'e kiraladı Bankamatik kuyruğunda fenalaşan adam hayatını kaybetti! Yere yığıldığı anlar kameraya yansıdı Pamela Anderson, beşinci evliliğini inşaat ustası sevgilisi ile yaptı İstanbul'un barajlarındaki su seviyesi yüzde 36,96'ya yükseldi Sadakatsiz'de Mert karakterini canlandıran Eren Vurdem diziye veda etti Dört kişilik ailenin açlık sınırı 2 bin 652, yoksulluk sınırı 8 bin 638 lira oldu