BEÜ'den Gazeteciler Günü Etkinliği - Son Dakika

BEÜ'den Gazeteciler Günü Etkinliği

05.01.2012 16:02
BEÜ'den Gazeteciler Günü Etkinliği, System.String[]

Bitlis Eren Üniversitesi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebeti ile bir etkinlik düzenledi.

Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ), 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebeti ile bir etkinlik düzenledi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü 1'inci Hukuk Müşaviri Hacı Mehmet Gani tarafından konferans düzenlenecek.

Üniversitenin konferans salonunda düzenlenecek olan 'Basın Özgürlüğünün Kapsamı ve Sınırları' konulu konferansa, Bitlis'teki basın mensupları davet edildi.

Ayrıca etkinlikler çerçevesinde akşam saatlerinde BEÜ ile basın mensupları arasında halı saha maçı yapılacak.

- BİTLİS

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel BEÜ'den Gazeteciler Günü Etkinliği - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti