Son Dakika Haberleri: Beü Rektörü Yardım'dan Rektör Çomaklı'ya Ziyaret

Beü Rektörü Yardım'dan Rektör Çomaklı'ya Ziyaret

7 gün önce

Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Prof. Dr. Erdal Necip Yardım, Erzurum Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı'yı ziyaret etti.

Beü Rektörü Yardım'dan Rektör Çomaklı'ya Ziyaret, System.String[]
Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Prof. Dr. Erdal Necip Yardım, Erzurum Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı'yı ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, üniversitelerin ikili ilişkileri ele alınarak karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Atatürk Üniversitesi hakkında bilgi veren Rektör Prof. Dr. Çomaklı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek üniversiteler arasında gerçekleştirilecek işbirliklerinin ülkemizin hedefleri ve çıkarları doğrultusunda yapılması gerektiğini söyledi.

Yeni Nesil Üniversitesi Tasarım ve Dönüşüm Projesi kapsamında kurulan Kurumsal İletişim Direktörlüğü (KİD) Proje Geliştirme ve Koordinasyon Ofisi, Dijital Dönüşüm Ofisi, Metodoloji Ofisi, Lisans Eğitim Koordinatörlüğü ve Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimini (BAP) ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Erdal Necip Yardım ise; akademik, sosyal ve kültürel faaliyetleri birlikte gerçekleştirmek için bu tarz ziyaretlerin önemli olduğunu, Atatürk Üniversitesi ile her türlü işbirliğini yapmaktan mutluluk duyacaklarını ifade etti. - BİTLİS
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 10:34 Kaynak: İHABugün Toplanması Beklenen Meclis'e Sadece Bir Milletvekili Geldi Türkiye'den Trump'ın 1915 Olaylarıyla İlgili Sözlerine Sert Tepki YSK, İstanbul İçin Olağanüstü İtirazda Ara Karar Verdi Metrobüste Bir Kadına Cinsel İstismarda Bulunan Şüpheli, Çıkarıldığı Mahkemece Tutuklandı