Beyaz Esareti Eğlenceye Çevirdiler - Son Dakika

Beyaz Esareti Eğlenceye Çevirdiler

18.02.2012 12:20
Beyaz Esareti Eğlenceye Çevirdiler, System.String[]

Malatya'da etkili olan yoğun kar yağışı sonrası vatandaşlar kar topu oynayarak beyaz esareti eğlenceye çevirdiler.

Malatya'yı etkisi altına alan yoğun kar yapışı sonrası vatandaşlar kardan adam ve kar topu oynayarak beyaz esareti eğlenceye çevirdiler.

İl genelinde 380'ye yakın köy yolunun kapanmasını hayatı olumsuz yönde etkilerken, kar yağışı en çok öğrencileri sevindirdi. Hafta sonu dershaneye giden öğrenciler ders aralarında her yeri beyaza bürüyen kar yağışını fırsata çevirip doyasıya eğlendiler. Soykan Meydanında toplanan öğrenciler kartopu oynayarak eğlenirken bazıları da kardan adam yaparak hünerlerini sergilediler.

Malatyalı esnaflar ise kar yağışı nedeniyle işlerinin azalmasını yine karla dile getirdiler. Esnaflar kışın oturduklarını söyleyerek oturan kardan esnaf adam yaptılar.

Beyaz Esareti Eğlenceye Çevirdiler
Beyaz Esareti Eğlenceye Çevirdiler
Beyaz Esareti Eğlenceye Çevirdiler

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Beyaz Esareti Eğlenceye Çevirdiler - Son Dakika


Son Dakika

Memurun fazla mesai ücretine zam! İşte önümüzdeki yıl saat başı verilecek ücret Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Bakan Selçuk, "Maske kalksın" mesajlarına tepki gösterdi: Bu artık bir rica değil Hemen hemen hepimizde var! Telefon israfı milli serveti eritiyor "Azeri askerleri öldürdük" haberini Serdar Ortaç fotoğrafıyla servis ettiler Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ilk bebekleri dünyaya geldi ABD seçimleri öncesi Trump'ın avukatının otel odasında çekilen görüntüleri deprem etkisi yarattı Tuba Ünsal'ın ekonomik alışverişi! Çocuklarına 10 TL'den tişört, 80 TL'den ayakkabı aldı