Beyaz Saray'a veda eden Melania Trump'ın simsiyah giyinmesi dikkat çekti - Son Dakika

Beyaz Saray'a veda eden Melania Trump'ın simsiyah giyinmesi dikkat çekti

20.01.2021 16:18

Bugün Beyaz Saray'dan ayrılan Donald Trump ve eşi Melania Trump, kendilerini almaya gelen helikoptere binerken görüntülendi. Melania Trump'ın simsiyah kombini ve gözlükleri dikkat çekti. Bu görüntü, Beyaz Saray'a adım attıkları ilk günkü renkli kombinini akıllara getirdi.

Başkanlık seçimlerini Joe Biden'a karşı kaybeden Donald Trump, bugün ailesi ile birlikte Beyaz Saray'dan ayrıldı.

MELANİA SİYAHLAR İÇERİSİNDE

Kendilerini almaya gelen helikopter ile Saray'dan ayrılan Trump ailesinin en dikkat çeken üyesi ise her zamanki gibi Melania Trump oldu. Sık sık sert mizacı ve bakışları ile dikkatleri üzerine çeken Melania'nın, bugün de siyah bir kombin ve simsiyah bir gözlük takması dikkatleri çekti. Bu görüntü Melania'nın Beyaz Saray'a adım attığı ilk günkü maviler içerisindeki kombinini akıllara getirdi.

FLORIDA'YA GEÇECEKLER

Geleneklere karşı koyarak Biden'ın yemin törenine katılmayacağını açıklayan Trump ve ailesi Beyaz Saray'dan ayrılarak Maryland'daki Joint Base Andrews havalimanına gidiyor. Burada bir basın toplantısı düzenleyecek Trump ailesinin daha sonra Florida'ya uçacağı öğrenildi.

Beyaz Saray'a veda eden Melania Trump'ın simsiyah giyinmesi dikkat çekti
Beyaz Saray'a veda eden Melania Trump'ın simsiyah giyinmesi dikkat çekti

Son Dakika Dünya Beyaz Saray'a veda eden Melania Trump'ın simsiyah giyinmesi dikkat çekti - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Survivor yarışmacısı Çağrı Atakan'ın sabıkalı olduğu ortaya çıktı Galatasaray, Atatürk Olimpiyat Stadı için harekete geçiyor 26 yaşındaki genç, annesini bıçaklayarak öldürdü Allahyar, Shakhtar Donetsk maçında harika bir asiste imza attı Müge Anlı'dan canlı yayında tepki çeken gaf: Eskortun tecavüze uğrayıp ağlamasının anlamı yok İran, Bağdat Büyükelçisi'nin Türkiye'yle ilgili sözlerinin yanlış anlaşıldığını savundu Oyuncu Naz Elmas eşinin kucağında poz verdi Son Dakika! Müjdat Gezen ve Metin Akpınar, Cumhurbaşkanı'na hakaret suçlamasıyla yargılandıkları davadan beraat etti