Trump yönetiminden bir istifa daha! Beyaz Saray İletişim Direktörü Farah görevini bıraktı - Son Dakika

Trump yönetiminden bir istifa daha! Beyaz Saray İletişim Direktörü Farah görevini bıraktı

04.12.2020 18:35

ABD'de Başkanlık seçimlerini resmi olmayan sonuçlara göre kaybeden Donald Trump yönetimindeki bazı isimler görevlerinden ayrılıyor. Son olarak Beyaz Saray İletişim Direktörü Alyssa Farah, görevinden istifa ettiğini duyurdu.

ABD'de 3 Kasım'da yapılan başkanlık seçimlerine ilişkin tartışmalar sürerken Donald Trump yönetimindeki bazı isimler görevlerinden ayrılıyor.

BEYAZ SARAY İLETİŞİM DİREKTÖRÜ İSTİFA ETTİ

Beyaz Saray İletişim Direktörü Alyssa Farah, yaptığı istifa açıklamasında, "yeni projelere adım atabilmek" amacıyla görevinden ayrılma kararı aldığını ve söz konusu göreve kendisini layık gördüğü için "Başkan Trump'a minnettar olduğunu" belirtti.

Trump yönetiminden bir istifa daha! Son isim Beyaz Saray İletişim Direktörü Farah oldu
Alyssa Farah

NİSAN AYINDA GÖREVE GETİRİLMİŞTİ

Beyaz Saray'dan yapılan kısa açıklamada Farah'ın ayrılığı doğrulanırken başkanlık seçimlerinden bahsedilmedi. Daha önce Başkan Yardımcısı Mike Pence'in ve sonra da Pentagon'un basın sözcülüğü görevlerini yürüten Farah, nisan ayında bu göreve getirilmişti.

Trump yönetiminden bir istifa daha! Beyaz Saray İletişim Direktörü Farah görevini bıraktı

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Trump yönetiminden bir istifa daha! Beyaz Saray İletişim Direktörü Farah görevini bıraktı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

13. kattan beton zemine düşen genç, doğum gününde hayatını kaybetti Feci kazada bir aile paramparça oldu: Anne ve oğlu öldü, baba ağır yaralı Kadıköy'de ilk gol geldi! Golcü futbolcu, kalecinin hatasını affetmedi Eski Galatasaraylı Wesley Sneijder, danışman olarak futbola geri dönüyor 1,5 yıl önce trafik kazası nedeniyle öldüğü sanılan sürücünün başına mermi isabet ettiği ortaya çıktı Son Dakika: 2021 Yükseköğretim Kurumları Sınavı, 26-27 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek Felç geçiren oyuncu Sabina Toziya, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldı Kendisini kahvaltı için uyandıran eşini ve küçük kızını kaynar suyla haşlayan cani koca: Karım bana hakaretler etti, kazara oldu