Beydağ'da Arıcılık Kursu Açıldı - Son Dakika

Beydağ'da Arıcılık Kursu Açıldı

18.01.2012 14:20
Beydağ'da Arıcılık Kursu Açıldı, System.String[]

Beydağ ilçesinde, arıcılığın bilimsel yollarla yapılmasını sağlamak amacı ile kurs açıldı.

Beydağ ilçesinde, arıcılığın bilimsel yollarla yapılmasını sağlamak amacı ile kurs açıldı.

Beydağ Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan 16 kişinin katılımıyla başlayan kursta, kursiyerlere arı ırkları, arı ürünleri ve arıcılıkta kullanılan alet ve malzemeler ile kovan açma uygulaması, arı hastalık ve zararlıları ile mücadele yöntemleri hakkında bilgiler verilecek.

Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Sunullah Desticioğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ilçede organik bal üretimi için elverişli birçok arazi bulunduğunu ifade ederek, açtıkları kurslarla arıcılığı geliştirmeyi hedeflediklerini söyledi.

- İZMİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Beydağ'da Arıcılık Kursu Açıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ceman Enginyurt'un koronavirüs testi pozitif çıktı Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak Altının kilogramı 499 bin liraya yükseldi TOKİ 2021'de dar gelirli vatandaşlar için 100 bin sosyal konut yapacak Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın İstanbul Valiliği'nden Kılıçdaroğlu'nun "İmamoğlu toplantıya çağrılmadı" iddialarına yanıt Sert tedbirler geri mi dönüyor? Ateş Kara, yarınki Bilim Kurulu toplantısını işaret etti
17:43