Beyin ameliyatı olan Maradona, koronalı hasta ile aynı hastane katında kalıyor - Son Dakika

Beyin ameliyatı olan Maradona, koronalı hasta ile aynı hastane katında kalıyor

10.11.2020 19:44

Beynindeki pıhtı nedeniyle ameliyata alınan Arjantinli futbol efsanesi Diego Armando Maradona'nın kaldığı hastane'de koronavirüs vakası olduğu ortaya çıktı. Koronalı hastanın Maradona ile aynı katta kaldığı öğrenildi.

Arjantinli efsane futbolcu Diego Armando Maradona'nın beyin ameliyatının gerçekleştirildiği hastanede büyük bir skandala imza atıldı.

Maradona, Olivos Kliniği'nde hastanede kalmaya devam ederken, odasının bulunduğu katta pozitif koronavirüs vakası olduğu ve virüsün klinik genelinde yayılma olasılığına rağmen başka yere transferinin gerçekleştirilmeyeceği bildirildi.

ZİYARETLER AZALTILACAK

Tıp otoriteleri, bu olayın hızlı bir şekilde geçebilmesi için yeni talimatları sıraladı. Bu nedenle ilk kurallardan biri Diego'ya yapılacak ziyaretlerin azaltılması olacak. Bu şekilde enfeksiyon olasılığı yüzdesi daha düşük olacak ve hastaneye gidenler enfekte kişiye asla yaklaşmadı.

Diego Armando Maradona, geçtiğimiz hafta beyne pıhtı atması nedeniyle ameliyat edilmek üzere hastaneye kaldırılmıştı.

Beyin ameliyatı olan Maradona, koronalı hasta ile aynı hastane katında kalıyor

Son Dakika Spor Beyin ameliyatı olan Maradona, koronalı hasta ile aynı hastane katında kalıyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Almanya'da Pfizer aşısı olan 10 kişi hayatını kaybetti Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti