Beyin kanseriyle mücadele eden modacı Nur Yerlitaş, son haliyle korkuttu - Son Dakika

Beyin kanseriyle mücadele eden modacı Nur Yerlitaş, son haliyle korkuttu

21.10.2019 14:45

Beyin kanseriyle mücadele eden ünlü modacı Nur Yerlitaş'ın son hali görenleri korkuttu. Yerlitaş'ın, aşırı kilo verdiği ve halsizliği sevenlerinin dikkatinden kaçmadı.

Geçtiğimiz yıl beyin kanseri teşhisi konulan ve büyük bir operasyon geçiren Nur Yerlitaş, modacı Gülnur Güneş'in düğünündeki görüntüsüyle sevenlerini korkuttu.

SEVENLERİNİ ENDİŞELENDİRDİ

Beynindeki tümörle yaşayan fark edildikten sonra ameliyat masasına yatan ünlü modacı Nur Yerlitaş'ın kanser tedavisi nedeniyle verdiği onlarca kilo ve solmuş ten rengiyle sevenlerini endişelendirdi.

TARKAN'LA ÇEKİLDİĞİ FOTOĞRAFI TT OLDU

Meslektaşı ve yakın arkadaşı Gülnur Güneş'in düğününde çekilen Tarkan ile bir kare fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaşan Yerlitaş, bir anda çok konuşulanlar listesine girerek TT oldu.

"MASKE TAKMIŞLAR ZANNETTİM"

Nur Yerlitaş'ın son halini gören sosyal medya kullacıları ünlü modacıya şu yorumları yaptı; "Tövbe estağfurullah kim çekti bu fotoyu Nur hanım korkutucu, kadın rahatsız nasıl çıksın, neden öyle resim ışıktan mı maske takmışlar sandım"

GEÇTİĞİMİZ YIL BEYİN KANSERİ TEŞHİSİ KONMUŞTU

Nur Yerlitaş'a geçtiğimiz yıl beyin kanseri teşhisi konmuş, ünlü modacı 6 Ağustos 2018'de ameliyat masasına yatmıştı. Tedavi süreci devam eden Nur Yerlitaş, hastalığı hakkında sevenlerini ara ara bilgilendiriyor"

Beyin kanseriyle mücadele eden modacı Nur Yerlitaş, son haliyle korkuttu

Son Dakika Magazin Beyin kanseriyle mücadele eden modacı Nur Yerlitaş, son haliyle korkuttu - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (79)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

İtalyan teknik direktör Marcello Lippi, kariyerini sonlandırdı Adidas, koronavirüs döneminde değer kaybı yaşayan Reebok'ı satacak 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş 150 kişiyi koronaya kurban veren kentimizde tedbirlere uyulmaması korkutuyor Kızı Şeyma'yı öldüren babaya, ağırlaştırılmış müebbet Şarkıcı Jessie J, sevgilisiyle ayrıldığını kalça dansı yaparak duyurdu Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok Model Ansley Pocheco, evine girip ailesinin üzerine yürüyen iki soyguncuya ateş açtı