Son Dakika Haberleri: Beykoz Adayı Murat Aydın, Göksu'da Tekneye Binip Derede Canlı Yayın Yaptı

Beykoz Adayı Murat Aydın, Göksu'da Tekneye Binip Derede Canlı Yayın Yaptı

5 ay önce

Beykoz Adayı Murat Aydın, Göksu'da tekneye binip derede canlı yayın yaptıİSTANBUL - AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, tekneye binerek Göksu Deresi'nde kısa bir tur yaptı.

Beykoz Adayı Murat Aydın, Göksu'da Tekneye Binip Derede Canlı Yayın Yaptı, System.String[]
Beykoz Adayı Murat Aydın, Göksu'da tekneye binip derede canlı yayın yaptı

İSTANBUL - AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, tekneye binerek Göksu Deresi'nde kısa bir tur yaptı. Dere kenarındaki restoranlarda oturan vatandaşları da selamlayan Aydın, yaptığı gezintiyi sosyal medya hesabından canlı olarak yayınladı.
31 Mart Yerel Seçimleri'ne birkaç gün kala çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, ilçedeki Göksu Deresi'ni incelemek için tekneye bindi. Tekneyle dereye açılan Aydın, yanındaki vatandaşlardan bulunduğu konum hakkında detaylı bilgi aldı. Göksu Deresi'nde hayata geçirmek istediği projeler için çevrede ön incelemelerde bulundu. Bir yere kadar gidilebilen derede Başkan adayı Aydın, sosyal medya hesabına girerek cep telefonundan canlı yayın da yaptı. Dereyi takipçilerine de göstererek onlara projelerini anlatan Aydın, dere kenarındaki restoran ve kafeteryalarda oturan vatandaşları da selamladı. Yetkililerden dere ve çevresi hakkında geniş bilgi alan Başkan adayı Aydın, ardından Göksu'dan ayrıldı.
Haber Yayın Tarihi: 29.03.2019 08:51 Kaynak: İHAGenç oyuncu Furkan Göksel, 13 senedir rol aldığı Arka Sokaklar'dan ayrıldı
Nusret, Real Madrid maçına damga vurdu Hasan Şaş'tan istifa etmeden önce dikkat çeken paylaşım