Beykoz Sahil Etkinlikleri Başlıyor - Son Dakika

Beykoz Sahil Etkinlikleri Başlıyor

11.06.2021 21:23
Beykoz Sahil Etkinlikleri Başlıyor, System.String[]

İstanbul'un en güzel sahil şeridine ev sahipliği yapan ilçesi Beykoz'da yaz boyunca sürecek, "2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası" maçları, tiyatrolar, konserler ve çocuk eğlenceleriyle şenlik havası estirecek "Beykoz Sahil Etkinlikleri" başlıyor.

İstanbul'un en güzel sahil şeridine ev sahipliği yapan ilçesi Beykoz'da yaz boyunca sürecek, "2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası" maçları, tiyatrolar, konserler ve çocuk eğlenceleriyle şenlik havası estirecek "Beykoz Sahil Etkinlikleri" başlıyor.

Beykoz Belediyesi tarafından yeşil alan, park ve yol düzenlemelerini kapsayan hummalı bir çalışmayla yaz başında ilçeye kazandırılan sahil şeridinde düzenlenecek etkinlikler kademeli normalleşme dönemi kurallarına uygun olarak yapılacak.

Avrupa Futbol Şampiyonası Maçları

Türkiye'nin de şampiyonluk için mücadele edeceği "2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası" maçları etkinlik kapsamında alanda kurulacak dev ekrana yansıtılacak.

UEFA şampiyonluk heyecanını sahile taşıyacak etkinlikler, 12 Haziran Cumartesi günü Galler- İsviçre maçı yayınıyla başlayacak, sporseverler tüm maçları canlı olarak izleme fırsatı bulacak.

30 Hazirana kadar devam edecek şampiyona maçları her gün futbol tutkunlarıyla buluşacak.

Çocuklara Eğlenceler

Her yaştan ilçe sakinine hitap eden etkinlikler kapsamında çocuklara yönelik renkli gösteriler de yer alacak.

Aileleriyle alana gelen çocuklar, tiyatro oyunlarıyla hem öğrenecek hem de yaşıtlarıyla birlikte eğlenceli vakit geçirecek.

Renkli jonglör ve illüzyon gösterileri ise miniklere neşeli anlar sunacak.

Yerel Sanatçı Konserleri

Yaz boyunca canlılık getirmesi beklenen etkinliklerde sevilen yerel sanatçılar konser verecek.

İlçe sakinlerine müzikle dolu akşamlar yaşatacak konserlerde halk müziğinden pop müziğe zengin bir seçki sunulacak.

Müzik ve manzaranın buluşacağı konserler vesilesiyle yerel sanatçılar da kendilerini tanıtma fırsatı bulacak.

Beykoz Belediyesi ilçe sakinlerine limonata ve simit ikramı yapacak.

BEYKOZ SAHİL ETKİNLİKLERİ-BAŞLANGIÇ

Tarih: 12 Haziran 2021 Cumartesi

Saat: 16: 00 Galler-İsviçre Maçı

Saat: 19: 00 Danimarka- Finlandiya Maçı

Yer: Beykoz Sahili (Eski Otopark Alanı)

Beykoz Sahil Etkinlikleri Başlıyor

Kaynak: Habermetre

Son Dakika Toplum Beykoz Sahil Etkinlikleri Başlıyor - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Caner'den olay gönderme! Milli Takım'da yerine tercih edilen Umut Meraş'ı küçümsedi 14:34 Caner'den olay gönderme! Milli Takım'da yerine tercih edilen Umut Meraş'ı küçümsedi Dış basın, Milli Takımımız karşısında zafer kazanan İtalya'ya methiyeler düzdü 14:13 Dış basın, Milli Takımımız karşısında zafer kazanan İtalya'ya methiyeler düzdü NATO Zirvesi öncesi ABD ile kritik temas! Erdoğan-Biden görüşmesinin detayları ele alındı 13:57 NATO Zirvesi öncesi ABD ile kritik temas! Erdoğan-Biden görüşmesinin detayları ele alındı
Son Dakika: Bu yıl sadece Suudi vatandaşlar ve oturma izni olanlar hacca gidebilecek 13:14 Son Dakika: Bu yıl sadece Suudi vatandaşlar ve oturma izni olanlar hacca gidebilecek İtalya yenilgisi sonrası çekilen bu fotoğraf karesi Türk futbolseverleri kahretti 12:59 İtalya yenilgisi sonrası çekilen bu fotoğraf karesi Türk futbolseverleri kahretti Cumhurbaşkanı Erdoğan, 12:55 Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Tayyip dede" diye seslenerek konvoyunu durduran çocuklara oyuncak dağıttı
Kıbrıs gezisine damga vuran kare! Cumhurbaşkanı makamına tişört ve kot pantolonla çıktı 12:34 Kıbrıs gezisine damga vuran kare! Cumhurbaşkanı makamına tişört ve kot pantolonla çıktı Yıldız Tilbe çocukluk fotoğrafı paylaştı, kimi dedesine benzetti kimi ağabeyine 12:17 Yıldız Tilbe çocukluk fotoğrafı paylaştı, kimi dedesine benzetti kimi ağabeyine
Advertisement