Beykoz Vakfı Çocuk Oyuncularından 80 Günde Devr-i Alem - Son Dakika

Beykoz Vakfı Çocuk Oyuncularından 80 Günde Devr-i Alem

2 yıl önce

80 Günde Devr-i Alem adlı oyun 23 Nisan Pazartesi günü saat 19.00'da Ahmet Midhat Efendi Kültür Merkezi'nde seyirciyle buluşuyor.

Beykoz Vakfı Çocuk Oyuncularından 80 Günde Devr-i Alem, System.String[]

Beykoz Vakfı'nda kurs gören 7-15 yaş aralığındaki çocuklar, yaklaşık 4 aylık eğitimlerini sahneleyecekleri bu oyunla taçlandıracaklar.

Yazar, yönetmen ve oyuncu Göksel Arslan tarafından yönetilen oyun 23 Nisan 2018 Pazartesi günü saat 19.00'da Ahmet Midhat Efendi Kültür Merkezi'nde perde diyecek.

80 Günde Devr-i Alem konusu:

1872 Londra... Tam bir İngiliz centilmeni olan eksantrik Bay Phileas Fogg, dünyanın etrafını 80 günde gezebileceğine dair bir bahse girer ve bu uğurda elinde avcunda ne varsa ortaya koyar. Bu çılgın macerada kendisine sadık hizmetkârı Passepartout eşlik etmektedir. Birlikte 3 kıta ve 4 okyanus aşacak, Londra'dan Vahşi Batı'ya uzanan olağanüstü bir yolculuğa çıkacaklardır. Trenlerden gemilere koşturacak hatta bir fille bile seyahat edeceklerdir! Ne var ki zamana karşı yarışırken karşılarında farkında olmadıkları bir engel vardır: Fogg'un bir kanun kaçağı olduğuna kendini inandırmış Detektif Fix peşlerindedir ve bu yolculuğu engellemek için elinden geleni yapmaktadır. Fogg'u ise bu yolculukta hayatında hiç bilmediği başka bir macera beklemektedir.

14 oyuncunun düzinelerce farklı role hayat verdiği bu sürükleyici, eğlenceli ve çılgın macera sizleri de içine çekecek ve dünya etrafında fantastik, tehlikeli ve sürprizli bir yolculuğa çıkaracak.

Haber Yayın Tarihi: 21.04.2018 03:09 Kaynak: BültenlerSon Dakika

Erdoğan müjdeyi verdi! Bu 6 suçu işleyenler hariç, binlerce kişi tahliye olacak
Ferdi Tayfur, dün akşam bir anda dünyada gündem oldu Firari FETÖ'cü Hakan Şükür: Dolandırıldım, tüm birikimim gitti

Son Dakika Haberleri