Beykozlu Öğrenciler 'Halk Günü'ne İlgi Gösteriyor - Son Dakika

Beykozlu Öğrenciler 'Halk Günü'ne İlgi Gösteriyor

04.05.2012 00:44
Beykozlu Öğrenciler 'Halk Günü'ne İlgi Gösteriyor

Beykoz Belediyesi'nde Perşembe günleri düzenlenen ve Başkan Yücel Çelikbilek'in vatandaşlarla birebir görüştüğü 'Halk Günleri' sürüyor.

Halk Günleri'ne vatandaşlar kadar öğrenciler de ilgi gösteriyor.

Üç yıldır sürdürülen uygulama kapsamında binlerce Beykozlu ile makamında görüşen Başkan Yücel Çelikbilek, 3 Mayıs Perşembe günü başkanlık makamında gerçekleştirilen 'Halk Günü' nde 60'a yakın vatandaşla tek tek görüşerek, taleplerini dinledi.

İlçenin çeşitli okullarından gelen öğrencilerin röportaj taleplerini de kabul eden Başkan Çelikbilek, sorularına da içtenlikle cevap veriyor.

İlçe sakinleriyle her fırsatta biraraya geldiğini belirten Başkan Çelikbilek, "Beykoz'u Beykozlularla birlikte yönetmek amacında ve kararlılığındayız. Bu kapsamda düzenlendiğimiz "Halk Günleri" ilçe sakinlerinden büyük ilgi görüyor. Bu da beni memnun ediyor. Vatandaşlarımızın ilçelerine olan duyarlılığı ve hassasiyeti önemlidir. Sorunların tespitinde ve çözümünde bizlere yardımcı olan Beykozlulara teşekkür ediyorum" dedi.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Beykozlu Öğrenciler 'Halk Günü'ne İlgi Gösteriyor - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement