Beylikdüzü Happy Market'in Açılışını Başkan Uzun Yaptı - Son Dakika

Beylikdüzü Happy Market'in Açılışını Başkan Uzun Yaptı

23.12.2011 21:15
Beylikdüzü Happy Market'in Açılışını Başkan Uzun Yaptı, System.String[]

Happy Avantaj Market, Marka City AVM'nin en alt katına Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun'un da katıldığı törenle açıldı.

Her geçen gün gittikçe büyüyen Beylikdüzü yeni alanlarına kavuşmaya devam ediyor. Happy Avantaj Market, Marka City AVM'nin en alt katına açıldı. Açılışta Mehteran Takımı ve Karadeniz Halk Oyunları ekibi yaptıkları gösterilerle vatandaşlar tarafından ilgiyle izlendi.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, 22. Dönem Milletvekili Ali İbiş, Büyükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Reşit Oral, Başakşehir İlçe Emniyet Müdürü Ekrem Güneyisi ve vatandaşların katılımları ile gerçekleşti. Açılışın kurdelesi, Belediye Başkanı Uzun'un isteği üzerine marketi yaşatacak olan vatandaşlarla birlikte kesildi.

Beylikdüzü'nde açılan Happy Avantaj Market'in ilçeye hayırlı olmasını dileyen Başkan Yusuf Uzun, hizmetin vatandaşların ayağına gelmesinin herkes için bir kolaylık olduğunu, birçok marketin de aynı alanda bulunması ile rekabetin ortaya çıkacağını ve bunda kazananın vatandaş olacağını dile getirdi.

Beylikdüzü Happy Market'in Açılışını Başkan Uzun Yaptı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Beylikdüzü Happy Market'in Açılışını Başkan Uzun Yaptı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fransa Dışişleri: Dağlık Karabağ'ın bağımsızlığını tanımıyoruz Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Türk gemisine yapılan hukuk dışı baskınla ilgili düğmeye basıldı! Savaş gemileri sahaya iniyor Merve Boluğur'dan cesur paylaşım! Derin bacak ve göğüs dekoltesi olay oldu Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü Hayatını kaybeden Maradona'nın ölmeden önceki son sözleri ortaya çıktı