Beylikdüzü'nde 23 Nisan Şenlik Havasında Kutlandı - Son Dakika

Beylikdüzü'nde 23 Nisan Şenlik Havasında Kutlandı

23.04.2019 22:28
Beylikdüzü'nde 23 Nisan Şenlik Havasında Kutlandı, System.String[]

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 99'uncu yıl dönümü Beylikdüzü'nde şenlik havasında kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 99'uncu yıl dönümü Beylikdüzü'nde şenlik havasında kutlandı. 7'den 70'e herkesin katıldığı kortej yürüyüşü renkli görüntülere sahne oldu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Yaşam Vadisi 1'inci Etap Çanakkale Rölyef Alanı'ndan başlayarak Yaşam Vadisi 2'inci Etap'ta son bulan kortej yürüyüşüne Beylikdüzü Belediyesi Halk Oyunları Ekibi'nin yanı sıra; Pakistan, Hindistan, Estonya, Makedonya, Rusya, Kıbrıs, Meksika ve Bulgaristanlı çocuklar ve birçok Beylikdüzülü vatandaş katıldı.

23 Nisan etkinliğinde birlik ve beraberlik mesajları veren vatandaşlar, "Milli bayramlarımız çok önemli sadece çocukların bayramı değil bizimde bayramımız. Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. Böyle bir günde bizi bir araya getiren Beylikdüzü Belediyesi'ne teşekkür ederiz" ifadelerini kullandılar.

"YAŞAM VADİSİNİ DENİZE KADAR ULAŞTIRACAĞIZ"

Kortej yürüyüşüne katılan Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, "Bizim için çok mutlu ve onurlu bir gün. Bugün 23 Nisan Yaşam Vadisi'nin 2'nci etabını vatandaşlarımızla buluşturuyoruz ve evlatlarımıza hediye ediyoruz. İnşallah evlatlarımız yarınlarımızı daha güzel kurgulayacaklar. Yaşam Vadisi yaklaşık 700 bin metrekarelik bir kullanım ulaştı. Biz bunu 1 milyon 200 bin metrekareyle denize kadar ulaştıracağız. Beylikdüzü her zaman farkını gösteriyor. İnşallah İstanbul'un diğer 38 ilçesinde de aynı duyguyu hakim kılacağız. Ben inanıyorum İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu İstanbul'un farklı noktalarında da farklı yaşam vadileriyle İstanbulluyu buluşturacak" dedi.

Yaşam Vadisi 2.etap açılış töreninin ardından Türk Pop müziğinin sevilen sanatçısı Yonca Lodi, şarkılarını çocuklar için seslendirdi. - İstanbul

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Beylikdüzü'nde 23 Nisan Şenlik Havasında Kutlandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim insanları araştırdı! Koronanın bulaşmasını engelleyen en iyi yöntem sosyal mesafe Sosyal medyada ilgiyle izlendi! Kısıtlamayı ihlal eden bir grup, polis aracını görünce çığlıklar atarak kaçtı Güzel sörfçü Palmateer, çırılçıplak soyunup dünyanın en büyük dalgalarına meydan okudu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dört ilimizi uyardı: Vakalar artıyor Ayşecan Tatari suda doğum yaptığı anları paylaştı! Fotoğrafın altına yazdıkları herkesi duygulandırdı Hafta sonu 56 saat sürecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı! Neleri yapmak serbest, kimler yasaktan muaf? Çekya'da bilim insanları, koronavirüsü yüzde 99 oranında yok eden kağıt üretti Kahramanmaraş'ta polisimizi şehit eden katilin cenazesi morgda kaldı