BEYLİKDÜZÜ'NDEKİ GASPÇILARIN KAÇIŞ ANI KAMERADA - Son Dakika

BEYLİKDÜZÜ'NDEKİ GASPÇILARIN KAÇIŞ ANI KAMERADA

4 gün önce

BEYLİKDÜZÜ'nde bir kişiyi gasp ederek 2300 lirasına alarak kaçan şüpheliler, polis ekiplerinin güvenlik kamerası incelemesiyle yakalandı.

BEYLİKDÜZÜ'NDEKİ GASPÇILARIN KAÇIŞ ANI KAMERADA, System.String[]
BEYLİKDÜZÜ'nde bir kişiyi gasp ederek 2300 lirasına alarak kaçan şüpheliler, polis ekiplerinin güvenlik kamerası incelemesiyle yakalandı. Şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda ise 2 tabanca, 1 pompalı tüfek, 2 pala ve 22 mermi ele geçirildi. Gaspçıların kaçış anları güvenlik kameralarına yansıdı.

Büyükşehir Mahallesi Cumhuriyet Caddesinde geçtiğimiz cumartesi günü saat 04.00 sıralarında 2 şüphelinin bir kişinin 2300 lirasını gasp etmesi üzerine polis ekipleri harekete geçti. Olayın yaşandığı cadde üzerideki güvenlik kameralarını incelemeye alan polis ekipleri, şüphelilerin olay yerinden bir araca binerek kaçtıklarını belirlerken, aracın kiralık olduğu tespit edildi. Şüphelilerin Hüseyin Can T.(21), Ozan U.(19), Seyfettin Buray S.(22), Alperen A. (21) ve Sezer D. (21) isimli kişiler olduğunu belirleyen polis, şüphelileri 8 Ocak günü yakalayarak gözaltına aldı. Şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda ise 2 tabanca, pompalı tüfek, 2 pala ve 22 mermi ele geçirildi.

Hüseyin Can T. isimli şüphelinin aracı kiraladığı belirlenirken, olay günü Sezer D.'nin Alperen A.'yı arayıp araçla birlikte gelmesini ve acil bir konu olduğunu söylediği öğrenildi. Alperen A.'nın ise Hüseyin Can T.'den aldığı otomobille Ozan U. ile Seyfettin Buray S.'yi alarak olayın yaşandığı yere gittiği tespit edildi. Yakalanan şüpheliler Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilirken, Hüseyin Can T. adli makamlarca serbest bırakıldı. Sezer D. adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, Ozan U., Alperen A. ve Seyfettin Buray S. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Görüntü Dökümü

-----

- Şüphelilerin olay yerinde kaçışı

- kiraladıkları araçla gidişleri


- Ablay
Haber Yayın Tarihi: 16.01.2020 02:50 Kaynak: DHASon Dakika

10 bin TL'sini kaptıran besici: Alkol almasaydım bunlar başıma gelmeyecekti
10 gündür kayıp durumda olan genç kız, emniyet binasının önüne bırakıldı Araçların şasi ve motor numaralarını değiştiren şebeke üyesi 16 kişi tutuklandı İntihar etmek istedi, üşüyünce köprüde yürüyüş yaptı

Son Dakika Haberleri