Beylikova'da Öğrenciler Tekvando Öğreniyor - Son Dakika

Beylikova'da Öğrenciler Tekvando Öğreniyor

12.01.2012 12:20
Beylikova'da Öğrenciler Tekvando Öğreniyor, System.String[]

Beylikova ilçe Belediyesi ile Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle tekvando kursu açıldı.

Beylikova ilçe Belediyesi ile Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle tekvando kursu açıldı.

Belediye Başkanı Özkan Alp, AA muhabirine yaptığı açıklamada, gençleri akli, ruhi beceriye dayanan, bedeni ve ruhi gelişimi sağlayan ve her yaştaki insana hitap eden ahlak sporu tekvando tanıştırmak ve sevdirmek harekete geçtiklerini kaydetti.

İlçe Halk Eğitimi Merkezi ile yaptıkları protokol sonucu açılan tekvando kursuna Beylikova'da öğrenim gören öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiğini anlatan Alp, şöyle konuştu:

"Kursa yaklaşık 100 öğrenci katıldı. Öğrenciler, öğretmen Şerife Türkmentepe eşliğinde tekvando sporunun temel teknik ve inceliklerini öğreniyorlar. Sağlıklı gelecek nesiller yetiştirmek öncelikli hedefimiz olmalıdır. Belediye olarak spora ve sporcularımıza gereken desteği her zaman vermeye hazırız. Kursiyerlerimize başarılar dilerim."

- ESKİŞEHİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Beylikova'da Öğrenciler Tekvando Öğreniyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın