Son Dakika Haberleri: Beyoğlu Belediyesi'ne Uluslararsı Başarı Ödülü

Beyoğlu Belediyesi'ne Uluslararsı Başarı Ödülü

4 yıl önce

"Belediyeler ve Yerel Yönetimler Dünya e-Devlet Organizasyonu (WeGo)" Beyoğlu Belediyesi'nin "Sosyal Kart ve Gıda Bankacılığı" projesini, yerel yönetim hizmetleri kategorisinde en güvenilir proje ödülüne layık gördü.

Beyoğlu Belediyesi'ne Uluslararsı Başarı Ödülü, System.String[]

Uluslar arası platformda, "Belediyeler ve Yerel Yönetimler Dünya e-Devlet Organizasyonu (WeGo)" tarafından bilgi ve iletişim teknolojileri alanında düzenlenen ödül töreninde  Beyoğlu Belediyesi, "Sosyal Kart ve Gıda Bankacılığı" projesi ile yerel yönetim hizmetleri kategorisinde en güvenilir proje ödülüne layık görüldü.

Dünya çapında bir proje "Sosyal Kart ve Gıda Bankacılığı"

Çin Chengu Belediyesi'nin ev sahipliğinde bu yıl 2'ncisi düzenlenecek olan WeGo ödül töreni programı dünyanın dört bir yanından katılan belediyeler ve yerel yönetimler arasında gerçekleştiriliyor. 5 ülkeden uzman ve tarafsız jürilerin yanı sıra, halka ve dijital ortama da açık olan oylama sonucu seçkin yönetimlerin e-devlet uygulamalarını tanıtmak ve teşvik etmek adına düzenlenen ödül töreni, uluslar arası çapta büyük bir önem taşıyor.

Belediyeler ve yerel yönetimler tarafından hayata geçirilen üst düzey projelerin ödül aldığı yarışmalarda,  Türkiye  İstanbul'dan  Beyoğlu Belediyesi, Yerel Yönetim Hizmetleri kategorisinde "Sosyal Kart ve Gıda Bankacılığı" projesi ile en güvenilir proje ödülüne layık görülerek  Çin'in Chengu şehrinde davet edildi.

Dünya çapında bir projeye imza atarak emsal teşkil eden Beyoğlu Belediye Başkanı  Ahmet Misbah Demircan, 3 –  6 Kasım tarihleri arasında  Çin'in Chengu şehrinde gerçekleştirilecek olan ödül törenine katılarak,  Beyoğlu Belediyesi adına ödülünü alacak.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Aydınlı Balıkçı, 320 Kiloluk Orkinosu Sergileyince Dükkanı Dolup Taştı YPG'li Teröristler, ABD'nin Verdiği Zırhlı Araçlarla Türkiye Sınırındaki Afrin'de Şov Yaptı
ASELSAN'da 8'inci Şüpheli İntihar! Genç Mühendis 14'üncü Kattan Atladı