Son Dakika Haberleri: Beyoğlu Belediyesi'ne Uluslararsı Başarı Ödülü

Beyoğlu Belediyesi'ne Uluslararsı Başarı Ödülü

4 yıl önce

"Belediyeler ve Yerel Yönetimler Dünya e-Devlet Organizasyonu (WeGo)" Beyoğlu Belediyesi'nin "Sosyal Kart ve Gıda Bankacılığı" projesini, yerel yönetim hizmetleri kategorisinde en güvenilir proje ödülüne layık gördü.

Beyoğlu Belediyesi'ne Uluslararsı Başarı Ödülü, System.String[]

Uluslar arası platformda, "Belediyeler ve Yerel Yönetimler Dünya e-Devlet Organizasyonu (WeGo)" tarafından bilgi ve iletişim teknolojileri alanında düzenlenen ödül töreninde Beyoğlu Belediyesi, "Sosyal Kart ve Gıda Bankacılığı" projesi ile yerel yönetim hizmetleri kategorisinde en güvenilir proje ödülüne layık görüldü.

Dünya çapında bir proje "Sosyal Kart ve Gıda Bankacılığı"

 Çin Chengu Belediyesi'nin ev sahipliğinde bu yıl 2'ncisi düzenlenecek olan WeGo ödül töreni programı dünyanın dört bir yanından katılan belediyeler ve yerel yönetimler arasında gerçekleştiriliyor. 5 ülkeden uzman ve tarafsız jürilerin yanı sıra, halka ve dijital ortama da açık olan oylama sonucu seçkin yönetimlerin e-devlet uygulamalarını tanıtmak ve teşvik etmek adına düzenlenen ödül töreni, uluslar arası çapta büyük bir önem taşıyor.

Belediyeler ve yerel yönetimler tarafından hayata geçirilen üst düzey projelerin ödül aldığı yarışmalarda, Türkiye İstanbul'dan Beyoğlu Belediyesi, Yerel Yönetim Hizmetleri kategorisinde "Sosyal Kart ve Gıda Bankacılığı" projesi ile en güvenilir proje ödülüne layık görülerek Çin'in Chengu şehrinde davet edildi.

Dünya çapında bir projeye imza atarak emsal teşkil eden Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, 3 – 6 Kasım tarihleri arasında Çin'in Chengu şehrinde gerçekleştirilecek olan ödül törenine katılarak, Beyoğlu Belediyesi adına ödülünü alacak.
Otobüs Durağında Cinsel İlişkiye Giren Çifti Balkonda Çay İçen Teyze Cep Telefonuyla Kayda Aldı YSK Açıkladı! Oy Kullanma Saatleri Değişti

Yaptığı Şaka Nedeniyle Nikahı Kıyılamayan Gelin Konuştu: Amacım Şaka Yapmaktı