BEYOĞLU'NDA 'HUZUR İSTANBUL' DENETİMİ - Son Dakika

BEYOĞLU'NDA 'HUZUR İSTANBUL' DENETİMİ

01.04.2023 16:41

BEYOĞLU'nda helikopter destekli "Huzur İstanbul" denetimi gerçekleştirildi.

BEYOĞLU'nda helikopter destekli "Huzur İstanbul" denetimi gerçekleştirildi. Ekipler tarafından durdurulan araçlar aranırken, sürücü ve yolcuların Genel Bilgi Toplama (GBT) sorgusu yapıldı. Denetimde 'Cadı' isimli narkotik köpeği de görev aldı.

İstanbul genelinde belirli yerlerde kurulan kontrol noktalarında eş zamanlı "Huzur İstanbul" denetimleri gerçekleştirildi. Denetimlere Asayiş Şube Müdürlüğü personeliyle, İlçe Emniyet Müdürlükleri, Önleyici Hizmetler, Trafik Denetleme, Havacılık, Narkotik Suçlarla Mücadele, Deniz Limanı şubelerinin yanı sıra Özel Harekat ekipleri de katıldı. 14.00-16.00 saatleri arasında yapılan denetimlerde şüpheli görülen araçlar durduruldu. Araçlar didik didik aranırken, sürücü ve yolcuların kimlik kontrolü yapıldı. "Cadı" isimli narkotik köpeği de aramalarda yer alırken, polis helikopteri denetimlere destek verdi.

Görüntü dökümü:

-------------------------(Aktüel)-Denetime katılan ekipler-Narkotik köpeği arama yaparken-Ekiplerin araçları durdurup arama yapması-Havadan destek veren polis helikopteriGenel ve diğer detaylar


Kaynak: DHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel BEYOĞLU'NDA 'HUZUR İSTANBUL' DENETİMİ - Son Dakika


Advertisement