Son Dakika Haberleri: Beyoğlu'nda şüpheli ölüm

Beyoğlu'nda şüpheli ölüm

20 saat önce

Haber-Kamera: Mustafa BAKIRHAN / İSTANBUL DHABEYOĞLU Kılıç Ali Paşa Cami yanında orta yaşlarda bir erkek cesedi bulundu.

Haber-Kamera: Mustafa BAKIRHAN/ İSTANBUL DHA

BEYOĞLU Kılıç Ali Paşa Cami yanında orta yaşlarda bir erkek cesedi bulundu. Yüzünde kesici alet yarası, elleri ve ayaklarının ise kırık olduğu tespit edilen cesetle ilgili kimlik belirleme çalışmaları sürerken, ölüm nedeni ise araştırılıyor.

Olay, Karaköy Kılıç Ali Paşa Cami yanında saat 05.30 sıralarında yaşandı. Cami görevlileri, caminin yan tarafında bir kişinin yerde hareketsiz yattığını görünce durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yerde hareketsiz yatan kişinin öldüğü belirledi. Bu sırada polis ekipleri de çevrede güvenlik önlemi aldı. Olay yeri ekiplerinin incelemelerinde ölen kişinin üzerinden kimlik çıkmazken; cesedin yüzünde kesici alet yarası, elleri ve ayaklarının ise kırık olduğu tespit edildi. Ceset ilk incelemeler sonrası otopsi için İstanbul Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Cesetle ilgili, kimlik belirleme çalışmaları sürerken ölüm nedeni otopsi sonucu belli olacak.

Beyoğlu'nda şüpheli ölüm

Haber Yayın Tarihi: 11.11.2019 07:40 Kaynak: DHATazminatını ödemeden işine son verdiği işçisinin başını yardı! Kanlar içinde kaldı
Karısının boğazını keserek öldüren koca hakim karşısına çıktı: "Başka biriyle görüştüğünü gördüm" Rusya Dışişleri Bakanlığı: İngiliz istihbarat subayının ölümünün Rusya ile ilişkilendirilmesine anlam veremiyoruz Meclis raporu hazırlandı: 150 gencin intiharında mavi balina şüphesi var