Son Dakika Haberleri: Trafikte Yaşanan Tartışma Sırasında Zabıta Amiri Bıçaklanarak Yaralandı

Trafikte Yaşanan Tartışma Sırasında Zabıta Amiri Bıçaklanarak Yaralandı

5 ay önce

İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde trafikte çıkan tartışma sırasında, bir zabıta amiri bıçaklanarak yaralandı. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edilirken zabıta amirinin kendi imkanları ile hastaneye gittiği öğrenildi.

İstanbul Beyoğlu'nda zabıta amiri Kadir Çankır, trafikte yol verme yüzünden tartıştığı bir kişi tarafından bıçaklanarak yaralandı. Saldırgan kaçarak izini kaybettirirken arkadaşı tarafından hastaneye kaldırılan zabıta amirinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

ZABITA AMİRİ, TRAFİKTE ÇIKAN KAVGADA SIRTINDAN BIÇAKLANDI

Olay, Bademlik mevkii Haliç Köprüsü katılımı trafik ışıklarında 17.30 sıralarında meydana geldi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde zabıta amiri olan Kadir Çankır ve arkadaşı araç ile seyir halindeyken Bademlik ışıklarda başka bir araç sürücüsü ile tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine ismi henüz belirlenemeyen sürücü, zabıta amirini sırtından bıçaklayarak yaraladı.

SALDIRGAN ARACI İLE KAYIPLARA KARIŞTI

Olayın ardından saldırgan aracı ile kaçarak kayıplara karıştı. Yaralı zabıta ise, yanında bulunan arkadaşı tarafından kendi araçlarına bindirilerek Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Yaralının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken polis, aracının plakasını belirlediği sürücüyü yakalamak için çalışma başlattı.


YORUMLAR


Traklar'a Ait 4 Bin Yıllık Kaya Anıtları Bulundu Ankapark'ta Rollercoaster Bozuldu, Vatandaşlar Raylardan Yürüyerek İndirildi Son Dakika! Merkez Bankası 1 Hafta Vadeli Repo İhalelerine Ara Verdi