Son Dakika Haberleri: Beyonce'a Özenen Şarkıcı Hatice, Transparan Kıyafetiyle Dans Etti

Beyonce'a Özenen Şarkıcı Hatice, Transparan Kıyafetiyle Dans Etti

29 gün önce

Yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettiren şarkıcı Hatice, bu seferde transparan kıyafetiyle dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce'a özenerek onun gibi dans etti.

2018 yazına havuz başında verdiği bikinili pozlarla damga vuran ve kalçası hakkında yapılan yorumlarla uzun bir süre magazin gündeminde kalan şarkıcı Hatice bu defa yaptığı dansla dikkat çekti.

BEYONCE'YE ÖZENEREK TRANSPARAN ELBİSEYLE DANS ETTİ

Dünyaca ünlü yıldız Beyonce'a özenen Hatice sosyal medya hesabından paylaştığı dans videosuna "Bir Beyonce kadar olmasak da bizden de çıkacak bir şeyler. Not: Dans Etmek kadar güzel bir şey yok…" notunu yazdı. 40 yaşındaki şarkıcı Hatice, videosunda Beyonce'yi de etiketlemeyi ihmal etmedi.

"YA YÜREĞİN YA ARKAN SAĞLAM OLACAK"

Ünlü şarkıcı Hatice, Instagram hesabından paylaştığı video ile spor yaptığı anları takipçilerinin beğenisine sundu. Hatice spor videosuna "Bu devirde ya yüreğin yada arkan sağlam olacak" notuyla adından söz ettirmişti.


YORUMLAR


Buket Aydın ve Fatih Portakal'ı Birbirine Düşüren Çiftçi: Kanal D Yüzünden Küfür Yedim Doğu'daki 5 İlde Yapılan Seçim Anketinde, HDP Diğer Partileri Geride Bıraktı

Fuhuş Operasyonunda Yakalanan 2 Erkeğin HIV Virüsü Taşıdıkları Ortaya Çıktı