Beypazarı'da Sertifika Töreni - Son Dakika

Beypazarı'da Sertifika Töreni

12.01.2012 16:00
Beypazarı'da Sertifika Töreni, System.String[]

Beypazarı Endüstri Meslek Lisesinde verilen 7-19 yaş arası aile eğitim seminerine katılan ailelere, düzenlenen törenle sertifikaları verildi.

Beypazarı Endüstri Meslek Lisesinde verilen 7-19 yaş arası aile eğitim seminerine katılan ailelere, düzenlenen törenle sertifikaları verildi.

Okulun salonunda düzenlenen 7-19 yaş aile eğitim sertifika törenine, İlçe milli Eğitim Müdürü Ahmet Temür, Okul Müdürü Mustafa Ertuğrul, aileler ve öğretmen Leyla Sarıkaya katıldı.

Temür, törende yaptığı konuşmada, Türk aile yapısının çok güçlü olduğunu belirterek, "Verilen seminerler sayesinde çocuklarınızla, evlatlarınızla daha güzel, daha düzgün bir iletişim kuracaksınız. Bizler eğitimci olmamıza rağmen zaman zaman bazı eğitimlere katılarak yenilikleri öğrenmeye çalışıyoruz" dedi.

Temür, ailelere seslenerek, "Olumsuz bakış açısını değiştiriyorsunuz ve çok olumlu bir bakış açısına sahip olacaksınız. Biz zaten, bu milletin evlatlarından olumsuz bir davranış beklemiyoruz. Bu milletin kökleri çok sağlam ve gerçekten bizim maneviyatımız, özümüz çok sağlam" diye konuştu.

Konuşmaların ardından seminere katılanlara sertifikaları verildi.

- ANKARA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Beypazarı'da Sertifika Töreni - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Konya'daki katliama tepkiler çığ gibi büyüyor! Siyasilerden peş peşe açıklamalar 00:43 Konya'daki katliama tepkiler çığ gibi büyüyor! Siyasilerden peş peşe açıklamalar Son Dakika: İçişleri Bakanı Soylu'dan Konya'da 7 kişinin öldürülmesiyle ilgili ilk açıklama: Kürt-Türk meselesiyle alakası yok 23:17 Son Dakika: İçişleri Bakanı Soylu'dan Konya'da 7 kişinin öldürülmesiyle ilgili ilk açıklama: Kürt-Türk meselesiyle alakası yok David Alaba'nın sözleşmesi sızdı! Real Madrid'e maliyeti 145 milyon euroyu buluyor 23:09 David Alaba'nın sözleşmesi sızdı! Real Madrid'e maliyeti 145 milyon euroyu buluyor
Konya'daki aile katliamının nedeninin 10 yıllık husumet olduğu ortaya çıktı 20:54 Konya'daki aile katliamının nedeninin 10 yıllık husumet olduğu ortaya çıktı Konya'da 7 kişinin öldürüldüğü katliam evinden ilk görüntü! Cansız bedenler avluya dizilmiş 20:07 Konya'da 7 kişinin öldürüldüğü katliam evinden ilk görüntü! Cansız bedenler avluya dizilmiş Sabancıların torunu Kerem Kamışlı'yı denize atan Yiğit Marcus Aral için öldürmeye teşebbüsten 34 yıl hapsi istendi 18:40 Sabancıların torunu Kerem Kamışlı'yı denize atan Yiğit Marcus Aral için öldürmeye teşebbüsten 34 yıl hapsi istendi
Manavgat'ta çiftliği yandığı için felç geçirdiğini söyleyen Tuğba Özay'dan haber var 18:02 Manavgat'ta çiftliği yandığı için felç geçirdiğini söyleyen Tuğba Özay'dan haber var Son Dakika: Topçu ve Füze Okulu'nu yakmaya çalışan zanlı, tutuklandı 17:14 Son Dakika: Topçu ve Füze Okulu'nu yakmaya çalışan zanlı, tutuklandı
Advertisement