Beypazarı Kaymakamı Kaya Açıklaması - Son Dakika

Beypazarı Kaymakamı Kaya Açıklaması

17.02.2012 16:40
Beypazarı Kaymakamı Kaya Açıklaması, System.String[]

Beypazarı Kaymakamı Mustafa Kaya, kişisel görüşünün Bankalar ve Milli Egemenlik caddeleri trafiğinin tek yönlü olması gerektiğini belirtti.

Beypazarı Kaymakamı Mustafa Kaya, kişisel görüşünün Bankalar ve Milli Egemenlik caddeleri trafiğinin tek yönlü olması gerektiğini belirtti.

Beypazarı İlçe Trafik Komisyonuna, Beypazarı Kaymakamı Mustafa Kaya, Belediye Başkanı Cengiz Özalp, İlçe Emniyet Müdürü Mahmut Çetin, İlçe Jandarma Komutanı Fırat Toprak, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Enver Aydıner, Karayolları 43. Şube Şefi Erol Sarıkaya ve Şoförler Odası Başkanı Kemal Kara katıldı.

İlçe trafiğinin istişare edildiği toplantıda, komisyon üyeleri, Bankalar ve Milli Egemenlik caddelerinin tek yön olarak trafik akışının verilmesiyle ilgili olarak ilçe trafiğini çok rahatlatacağı görüşünde birleşti.

Kaymakam Kaya, konuya ilişkin caddelerin tek yönlü olmasından yana olduğunu belirterek, "Cadde üzerinde bulunan esnaflar konuya sıcak bakıyor. Benimde şahsi kanaatim Bankalar ve Milli Egemenlik caddeleri trafiğinin tek yönlü olmasıdır. bu durum esnafı da rahatlatacaktır" dedi.

Mevcut düzenlemede trafik ihlallerinin çok fazla olduğunu ifade eden Kaya, 1 ay içerisinde 414 sürücüye trafik cezası kesildiğini söyledi.

Özalp de yeni düzenlemenin şehrin girişindeki dağınıklığı önleyeceğini ve güzel bir görünüm oluşturacağını ve trafiği ferahlatacağını söyledi.

- ANKARA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Beypazarı Kaymakamı Kaya Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adama düğün yaptı Doğum sırasında kafası kopan bebeğin vücudu anne rahminde kaldı Kılıçdaroğlu parti grubunda Bahçeli'ye teşekkür etti: İktidarın rezilliği bundan iyi anlatılamazdı Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı Hollanda'da cinsiyet eşitliği kapsamında kadınlara da zorunlu askerlik yükümlülüğü getirildi Kanlar içinde yere yığıldı! Yaşlı adamın feci şekilde hayatını kaybettiği kaza kamerada Nusret'in mekanının önündeki kuyrukla ilgili bomba iddia: Kişi başı 3 bin lira ödeniyor Adana'da polislerin dezenfektan sorduğu taksici, tıraş losyonu gösterdi