Beypazarı Kaymakamlığı, Ramazan öncesi yardımda bulunacak Açıklaması - Son Dakika

Beypazarı Kaymakamlığı, Ramazan öncesi yardımda bulunacak Açıklaması

08.04.2021 16:31
Beypazarı Kaymakamlığı, Ramazan öncesi yardımda bulunacak Açıklaması, System.String[]

Beypazarı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının (SYDV), ilçede bulunan yardıma muhtaç aile ve kişilere ramazan ayı öncesinde nakit yardımında bulunacağı bildirildi.

Beypazarı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının (SYDV), ilçede bulunan yardıma muhtaç aile ve kişilere ramazan ayı öncesinde nakit yardımında bulunacağı bildirildi.

SYDV Müdürü Alaettin Biçen, ilçede yaşayan yardıma ve bakıma muhtaç kişi ve ailelerin hesaplarına yaklaşan ramazan öncesi 400 lira yatırılacağını belirtti.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da ramazan yardımı olarak belirlenen paranın en alt kesim gelir grubu vatandaşların hesaplarına yatırılacağını aktaran Biçen, Kaymakamlığın her zaman vatandaşın yanında ve destekçisi olduğunu vurguladı.

Biçen, bu yıl ilçede 1700 ton dolayında kömür dağıtımı da yapıldığını kaydetti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Beypazarı Kaymakamlığı, Ramazan öncesi yardımda bulunacak Açıklaması - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Merkez Bankası'ndan kripto para yasağı! Artık ödemelerde kullanılamayacak Merkez Bankası'ndan kripto para yasağı! Artık ödemelerde kullanılamayacak TFF 1.Lig'e yükselen Eyüpspor, 2.Lig'de tüm zamanların en yüksek puanını topladı TFF 1.Lig'e yükselen Eyüpspor, 2.Lig'de tüm zamanların en yüksek puanını topladı Arka Sokaklar dizisinin 'Mesut Komiser'i Şevket Çoruh koronavirüse yakalandı Arka Sokaklar dizisinin 'Mesut Komiser'i Şevket Çoruh koronavirüse yakalandı ATV'nin fantastik dizisi Akıncı final yapıyor ATV'nin fantastik dizisi Akıncı final yapıyor Nüfusunun yarısından fazlasını aşılayan İsrail'de açık alanlarda maske zorunluluğu kaldırılıyor Nüfusunun yarısından fazlasını aşılayan İsrail'de açık alanlarda maske zorunluluğu kaldırılıyor Koronaya yenilen 3 çocuk babası adamın son mesajı yürek burktu Koronaya yenilen 3 çocuk babası adamın son mesajı yürek burktu Apartmana korku salan 'yaratık' kruvasan çıktı Apartmana korku salan 'yaratık' kruvasan çıktı "Karım beni dövüyor" diyerek Esra Erol'dan yardım isteyen Muammer Güzel'e müjdeli haber Tanzanya'dan geldi