Beypazarı muhtarlarından halk oyunu ekibi - Son Dakika

Beypazarı muhtarlarından halk oyunu ekibi

23.02.2021 15:13
Beypazarı muhtarlarından halk oyunu ekibi, System.String[]

Ankara'nın Beypazarı ilçesindeki muhtarlardan halk oyunu ekibi oluşturuldu.

Ankara'nın Beypazarı ilçesindeki muhtarlardan halk oyunu ekibi oluşturuldu.

Beypazarı Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Köksal, gazetecilere, 4 kişiden oluşan ekibin, yöresel kıyafetlerle yöresel oyunları sergilediğini söyledi.

Oyunlarıyla beğeni toplayan ekibin bir televizyon kanalı için tarihi Suluhan Kervansarayı içinde halk oyunu gösterisi yaptığını belirten Köksal, salgın süreci bittiğinde her hafta sonu Beypazarı'nda oyun sergilemek istediklerini bildirdi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Beypazarı muhtarlarından halk oyunu ekibi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ertelenen maçta Lazio, maç saatine kadar Torino'yu bekledi İçişleri Bakanlığı'ndan yeni normalleşme genelgesi! Market, manav gibi işletmelerin çalışma saatleri uzatıldı Kanal İstanbul şart mı? Bakan Kurum, merak edilenleri tane tane anlattı Beyaz Saray'dan Putin'e gözdağı: Biden'ın, Rus lider ile ilişkisinin tonu ve tarzı Trump'tan çok daha farklı olacak Alman basını Türk SİHA'larını dilinden düşürmüyor: Kaçmak için 7 saniyeniz var Pfizer-BioNTech aşısı yapılan bir kişi hayatını kaybetti Evlilik programında büyük skandal! Yarışmacılar, kimseye aldırış etmeden ilişkiye girdi Ajdar, kendisini programına davet eden Armağan Çağlayan'dan 1 milyon euro talep etti