Beypazarı'nda Afet ve Acil Durum Toplanma Alanları belirlendi - Son Dakika

Beypazarı'nda Afet ve Acil Durum Toplanma Alanları belirlendi

12.10.2019 18:51
Beypazarı'nda Afet ve Acil Durum Toplanma Alanları belirlendi, System.String[]

Ankara'nın Beypazarı ilçesinde Afet ve Acil Durum Toplanma Alanları belirlendi.

Ankara'nın Beypazarı ilçesinde Afet ve Acil Durum Toplanma Alanları belirlendi.

AFAD tarafından belirlenen *Afet ve Acil Durum Toplanma Alanları"nda çalışmalarını gerçekleştiren ekipler, ilçe de 17 toplanma alanını belirleyerek, buralara uyarı levhaları yerleştirdi.

Buna göre, Kurtuluş Mahallesi'nde Ertuğrul Özer Parkı, Doğan Gürbüztürk, Muhsin Yazıcıoğlu ve Atatürk Parkı acil toplanma merkezi olarak belirlenirken; Gazipaşa Mahallesi'nde Ümit Bölükoğlu Parkı, Hacıkara Mahallesi'nde Cumhuriyet İlkokulu Bahçesi, Fatih Camisi, Şehit Pilot Ali Başmakçı ve Sanayi Sitesi Parkı; Ayvaşık Mahallesi'nde Hüseyin Nihal Atsız ve Şehit Polis Ertuğrul Dönmez Parkı, Cumhuriyet Mahallesi'nde Altay İlkokulu Bahçesi, Beytepe Mahallesi'nde Ahmet Öztop Sokak Meydanı, Başağaç Mahallesi'nde 2 nolu Sağlık Ocağı, Diriliş, Şehit Polis Mahmut Bilgin ve Ankara Parkı olmak üzere 17 nokta Afet ve Acil Durum Toplanma Alanı olarak belirlendi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Beypazarı'nda Afet ve Acil Durum Toplanma Alanları belirlendi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş! Model Ansley Pocheco, evine girip ailesinin üzerine yürüyen iki soyguncuya ateş açtı Dinlenme tesisinde doğurduğu bebeği çöpe atıp yolculuğuna devam etti! Evlat katili kadın yakayı ele verdi Yargıtay, el hareketi yapıp "Nah alırsın" demeyi suç saydı Melek Aslan'ın polise verdiği son ifade ortaya çıktı: Orhan aileme ulaşmış, ne söylediğini bilmiyorum Son dakika: Merkez Bankası, piyasaların merakla beklediği faiz kararını açıkladı Çocuklarını nehre atıp öldürmüştü! Kan donduran olay ülkedeki trajediyi ortaya çıkardı Binanın önüne çöp attığı iddiasıyla genç kadını ve oğlunu böyle darp ettiler