Beypazarı'nda bayramı tedbirleri alındı - Son Dakika

Beypazarı'nda bayramı tedbirleri alındı

Beypazarı Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı, Ramazan Bayramı tedbirleri kapsamında sorumluluk bölgelerinde denetimleri artırdı.

Beypazarı Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı, Ramazan Bayramı tedbirleri kapsamında sorumluluk bölgelerinde denetimleri artırdı.

İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Yurtsever, yaptığı açıklamada, Ramazan Bayramı süresince uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen polisiye tedbirlerin süreceğini söyledi.

Bayramda her türlü ziyaretin yasak olduğunu aktaran Yurtsever, "Kimsenin mağdur olmasını istemiyoruz. Herkes evinde kalsın, sağlıklı kalsın. Biz el öpmeye, bayramlaşmaya gideceğiz gibi durumların asla yaşanmamasını istiyoruz. Koranavirüs tedbirleri halkın ve bizlerin sağlığı için devlet büyükleri tarafından alınmış bir karardır. Sokağa çıkanlara de cezai işlem yapmaktan kaçınmayız." dedi.

Bu arada, jandama ekileri de ilçe genelinde kısıtlamayla ilgili denetim yapacak.

Son Dakika

12:29 8 aylık hamile kadın, ikinci bir kadınla evlenen kocasının cinsel organını kesti 12:28 Boşa akan maden suyu kaynağını değerlendirmek için kurulan fabrika 30 ülkeye ihracat yapıyor 12:18 Yunan basınından dikkat çeken analiz: Türkiye'den öğreneceklerimiz var 12:18 Dünyanın en zengin insanı, Amazon'un patronu Bezos'un serveti rekor kırdı: 172 milyar dolar 11:19 Emre Belözoğlu, Ben Arfa'nın Fenerbahçe'ye transferini veto etti 10:53 Geçen ay hasadı başlayan domatesin kilosu tarlada 3 liradan 60 kuruşa düştü 10:07 Son Dakika: Yılın ilk 6 aylık enflasyonuna göre emekli ve memur yüzde 5,75 zam alacak 09:57 Koronavirüs sonrası yeni normalde acil servislerdeki kriterler de değişti 09:51 Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in gözlerden uzak büyüttüğü bebekleri ilk kez görüntülendi 09:31 Muş'ta 50 milyon yıllık fosiller bulundu 09:26 Yarım dönümde örtü altı ejder meyvesi üretiminden 50 bin lira kazanç bekliyor 09:13 Avustralya'da karantinaya alınan yolcular otel görevlileriyle cinsel ilişkiye girdi, ikinci dalga patlak verdi! 00:42 ABD'nin "Müze olsun" çağrısının ardından Rusya da Ayasofya tartışmalarına karıştı 23:12 Optimar, son seçim anketi sonuçlarını yayınladı: Cumhur İttifakı'nın oy oranı yüzde 50'nin üzerine çıktı 22:43 "Kız kaçırma" meselesi yüzünden çıkan kavgada 19 kişi yaralandı