Beypazarı'ndaki Karagöl, Kışın Ayrı Güzel - Son Dakika

Beypazarı'ndaki Karagöl, Kışın Ayrı Güzel

Yaşar Tonbak - Beypazarı sınırları içerisindeki Karagöl, doğal güzellikleri ile şehir yaşamından uzaklaşmak isteyenlerin uğrak yeri haline geldi.

Beypazarı'ndaki Karagöl, Kışın Ayrı Güzel, System.String[]

Yaşar Tonbak - Beypazarı sınırları içerisindeki Karagöl, doğal güzellikleri ile şehir yaşamından uzaklaşmak isteyenlerin uğrak yeri haline geldi.Gece saatlerinde etkili olmaya başlayan kar yağışı nedeniyle beyaza bürünen Karagöl, hafta sonu ve yeni yıl tatilininde şehirden uzaklaşmak isteyenlerin uğrak yeri oldu.

Hafta sonu tatilini değerlendirmek için İstanbul'dan geldiğini belirten Duygu Yılmaz, "Karagöl'ü çok beğendim. Kar yağışını izlemeye doyamadım. Gece karda yürümek ve kartopu oynamak için dışarı çıktım" diye konuştu.

Beypazarı- Kıbrısçık karayolunun 23. kilometresindeki bulunan ve çam ağaçlarıyla kaplı Karagöl, oksijen deposu olmasının yanı sıra, yürüyüş parkurlarıyla da ziyaretçilerini büyülüyor.

- ANKARA

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 14:04 - Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Beypazarı'ndaki Karagöl, Kışın Ayrı Güzel - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sosyal medyadan intihar edeceğini paylaşan genç, kayalıklardan atlayarak yaşamına son verdi Çipli kimlikte yeni dönem! Parmak izinin yerli ve milli yazılımla işleneceği sisteme geçiliyor Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Sigara içilmesi koronavirüsün yayılmasını kolaylaştırıyor Japon uzmanlar, plastik siperliklerle ilgili tartışmalara son noktayı koydu: Koronavirüse karşı etkisiz Ukrayna'da 2 Türk kızını vahşice öldüren zanlı, 2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapse mahkum edildi Abdurrahim Albayrak'ın "Beyaz sayfa açalım" sözlerine Terim'den tepki: Aynı fikirde değilim, buna mecbur da değilim TRT, maaş tartışmalarına son noktayı koydu: Ersin Düzen'e aylık 27.500 TL ödüyoruz Yakışıklı oyuncu Onur Seyit Yaran, arkadaşının silahlı saldırısına uğradı