Son Dakika Haberleri: Beypazarı'ndaki Karagöl, Kışın Ayrı Güzel

Beypazarı'ndaki Karagöl, Kışın Ayrı Güzel

7 yıl önce

Yaşar Tonbak - Beypazarı sınırları içerisindeki Karagöl, doğal güzellikleri ile şehir yaşamından uzaklaşmak isteyenlerin uğrak yeri haline geldi.

Beypazarı'ndaki Karagöl, Kışın Ayrı Güzel, System.String[]
Yaşar Tonbak - Beypazarı sınırları içerisindeki Karagöl, doğal güzellikleri ile şehir yaşamından uzaklaşmak isteyenlerin uğrak yeri haline geldi.Gece saatlerinde etkili olmaya başlayan kar yağışı nedeniyle beyaza bürünen Karagöl, hafta sonu ve yeni yıl tatilininde şehirden uzaklaşmak isteyenlerin uğrak yeri oldu.

Hafta sonu tatilini değerlendirmek için İstanbul'dan geldiğini belirten Duygu Yılmaz, "Karagöl'ü çok beğendim. Kar yağışını izlemeye doyamadım. Gece karda yürümek ve kartopu oynamak için dışarı çıktım" diye konuştu.

Beypazarı- Kıbrısçık karayolunun 23. kilometresindeki bulunan ve çam ağaçlarıyla kaplı Karagöl, oksijen deposu olmasının yanı sıra, yürüyüş parkurlarıyla da ziyaretçilerini büyülüyor.

- ANKARAÜnlü Şarkıcı Jennifer Lopez, Film Çekimleri Sırasında Birçok Kez İlişkiye Girdiğini İtiraf Etti Rueters, Tüm Dünyaya Duyurdu! 15 Bin Savaşçı, Türkiye'den Gelecek Emri Bekliyor

Milyonlarca Emekliyi İlgilendiren Ocak Zammı İçin Son Bir Adım Kaldı