Son Dakika Haberleri: Beypazarı'ndaki Karagöl, Kışın Ayrı Güzel

Beypazarı'ndaki Karagöl, Kışın Ayrı Güzel

7 yıl önce

Yaşar Tonbak - Beypazarı sınırları içerisindeki Karagöl, doğal güzellikleri ile şehir yaşamından uzaklaşmak isteyenlerin uğrak yeri haline geldi.

Beypazarı'ndaki Karagöl, Kışın Ayrı Güzel, System.String[]
Yaşar Tonbak - Beypazarı sınırları içerisindeki Karagöl, doğal güzellikleri ile şehir yaşamından uzaklaşmak isteyenlerin uğrak yeri haline geldi.Gece saatlerinde etkili olmaya başlayan kar yağışı nedeniyle beyaza bürünen Karagöl, hafta sonu ve yeni yıl tatilininde şehirden uzaklaşmak isteyenlerin uğrak yeri oldu.

Hafta sonu tatilini değerlendirmek için İstanbul'dan geldiğini belirten Duygu Yılmaz, "Karagöl'ü çok beğendim. Kar yağışını izlemeye doyamadım. Gece karda yürümek ve kartopu oynamak için dışarı çıktım" diye konuştu.

Beypazarı- Kıbrısçık karayolunun 23. kilometresindeki bulunan ve çam ağaçlarıyla kaplı Karagöl, oksijen deposu olmasının yanı sıra, yürüyüş parkurlarıyla da ziyaretçilerini büyülüyor.

- ANKARADefineci, Altında 40 Ton Altın Olduğu Söylenen Köy Evine 500 Milyar TL Fiyat Biçti AK Parti'li Bekir Bozdağ'dan MHP Lideri Bahçeli'ye Cevap: Bu Tutum Bölücülük Yapanları Memnun Eder

Prens Selman'ın Muhaliflerin Sesini Bastırmak İçin Cemal Kaşıkçı'yı Hedef Aldığı İddia Edildi