Beypazarı, Safranbolu ve Ürgüp Tso'dan "Kardeş Oda" Protokolü - Son Dakika

Beypazarı, Safranbolu ve Ürgüp Tso'dan "Kardeş Oda" Protokolü

25.09.2018 12:34
Beypazarı, Safranbolu ve Ürgüp Tso'dan "Kardeş Oda" Protokolü

Ankara'nın Beypazarı, Karabük'ün Safranbolu, Nevşehir'in Ürgüp ticaret ve sanayi odaları (TSO) arasında "kardeş oda" protokolü imzalandı.

Ankara'nın Beypazarı, Karabük'ün Safranbolu, Nevşehir'in Ürgüp ticaret ve sanayi odaları (TSO) arasında "kardeş oda" protokolü imzalandı.

Beypazarı TSO Meclis Başkanı Hamdi Ayanoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Göçmen, Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Özdemir ve Melih İnan, Genel Sekreter Mehmet Yurdakul'dan oluşan heyet Safranbolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar'ı ziyaret etti.

Ürgüp TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aydın ve Meclis üyelerinin de katıldığı ziyarette, turizmde gelinen nokta ve hedeflere ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.

Üç ilçenin TSO başkanları, ortak çalışmalar yürütmek amacıyla protokol imzaladı.

Beypazarı TSO Başkanı Göçmen, heyeti temsilen yaptığı konuşmada, kendilerine ev sahipliği yapan, kendilerini ağırlayan Safranbolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Acar'a teşekkür etti.

"Kültür turizminde söz sahibi ilçeler adına bir araya gelmenin ve bir ilke imza atıyor olmanın önemini biliyoruz. Protokol sonrası ortak faaliyetlere başlayarak, ilçelerimize ve üyelerimize katkı sağlayacağımıza inanıyoruz." diyen Göçmen, protokolün hayırlı olmasını diledi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Beypazarı, Safranbolu ve Ürgüp Tso'dan 'Kardeş Oda' Protokolü - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Terminalin su alan asma tavanı çöktü, görevli mucize eseri kurtuldu! 17:18 Terminalin su alan asma tavanı çöktü, görevli mucize eseri kurtuldu! Çatıdan balkona atlayıp girdiği evde eşini, kızının gözü önünde öldüren kocadan pişkin savunma: Kazayla oldu 16:30 Çatıdan balkona atlayıp girdiği evde eşini, kızının gözü önünde öldüren kocadan pişkin savunma: Kazayla oldu 18 gündür haber alınamayan 22 yaşındaki genç kız için özel ekip kuruldu 15:58 18 gündür haber alınamayan 22 yaşındaki genç kız için özel ekip kuruldu Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ikinci bebekleri de kız olacak 15:51 Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ikinci bebekleri de kız olacak Kılıçdaroğlu: Bu 5 maddeyi yerine getir, her türlü desteği vereceğiz 14:51 Kılıçdaroğlu: Bu 5 maddeyi yerine getir, her türlü desteği vereceğiz Ballon d'Or'da Cristiano Ronaldo için bir ilk yaşandı 14:28 Ballon d'Or'da Cristiano Ronaldo için bir ilk yaşandı
Koridorları inleten kavgaya polis müdahale etti 13:15 Koridorları inleten kavgaya polis müdahale etti FETÖ'cü Enes Kanter, ABD vatandaşlığına geçip 11:49 FETÖ'cü Enes Kanter, ABD vatandaşlığına geçip "Freedom" soyadını aldı
Advertisement