Beypazarı Tanıtım Tır'ı Yola Çıkmaya Hazır - Son Dakika

Beypazarı Tanıtım Tır'ı Yola Çıkmaya Hazır

26.11.2012 16:30
Beypazarı Tanıtım Tır'ı Yola Çıkmaya Hazır, System.String[]

Beypazarı Ticaret Odası'nın projesi kapsamında yapılan Beypazarı Tanıtım Aracı yola çıkmaya hazırlanıyor.

Beypazarı Ticaret Odası'nın projesi kapsamında yapılan Beypazarı Tanıtım Aracı yola çıkmaya hazırlanıyor.

Beypazarı Ticaret Odası'nın (BTO) Ankara Kalkınma Ajansı tarafından finanse edilen, Beypazarı Kaymakamlığı ve Beypazarı Belediye Başkanlığı ortaklığı ile 'Gelenekten Geleceğe Beypazarı' projesi kapsamında yapımı tamamlanan 'Beypazarı Mobil Tanıtım Aracı' aralık ayının ilk günlerinde Denizli, Manisa, Selçuk ve İzmir'e gidecek.

Mobil tanıtım aracı, Beypazarı karoser sanayii yapımı, yarı römorkun tarihi Beypazarı evi şeklinde giydirilmesi ile hazırlandı. Tanıtım aracı Türkiye'nin her yerini dolaşarak Beypazarı'nı ilçeye gelemeyenlere gösterecek. İlk olarak 1 Aralık Cumartesi günü Denizli Vali Recep Yazıcıoğlu Parkı'nda tanıtıma başlayacak araç, 2 Aralık Pazar günü Manisa Merkez, 3 Aralık Pazartesi Günü Selçuk'ta (İzmir) Beypazarı tanıtımını yapacak. TIR, 6- 9 Aralık tarihleri arasında ise İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda gerçekleşecek Travel Turkey İzmir Fuarı'nda İzmirliler ile buluşacak.

Beypazarı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı H.Necdet Çalışkan, "BTO'nun bugüne kadar Beypazarı adına yapmış olduğu birçok faaliyet var. Ama Beypazarı Mobil Tanıtım TIR'ı elle tutulur, somut bir proje. Türkiye'deki birçok ili gezerek her yönü ile Beypazarı tanıtımına katkı sağlayacak." dedi.

Beypazarı Belediye Başkanı M. Cengiz Özalp ise Beypazarı'nın sadece turizm değil, sanayi ve tarımının tanıtımına katkı sağlayacaklarına inandıkları mobil tanıtım aracı ile Beypazarı yöresel ürünlerinden Beypazarı kurusu, Beypazarı havucu, erişte, tarhana gibi ürünlerin ikramı ve tanıtımının yapılacağını kaydetti. Başkan Özalp, tanıtım için gidilen güzergahtaki Beypazarılıları da destek için beklediklerini belirtti.

Beypazarı Kaymakamı Mustafa Kaya da tüm Beypazarılılara mobil tanıtım aracının hayırlı olması temennisinde bulundu. Ankara Kalkınma Ajansı'na ve Beypazarı Ticaret Odası yetkililerine projedeki katkılarından dolayı teşekkür eden Kaya, Beypazarı'nın, yapılacak tanıtımlarla önümüzdeki turizm sezonunu daha da yoğun geçireceğini söyledi.

Beypazarı Tanıtım Tır'ı Yola Çıkmaya Hazır
Beypazarı Tanıtım Tır'ı Yola Çıkmaya Hazır

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Beypazarı Tanıtım Tır'ı Yola Çıkmaya Hazır - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Kurye, döverek bayılttıkları şahsın başını motorla ezmeye çalıştı Hazer Amani ile boşanacağı konuşulan Sıla, gizemli bir erkekle görüntülendi Abdurrahim Albayrak'ın istifa kararı aldığı, erken seçim şartıyla vazgeçtiği ortaya çıktı Taksiciden kadın müşteriye şok tehdit: Seni gebertirim kadın Melek Aslan cinayetinde korkunç detay: Ablasının çıplak fotoğrafını atıp ''Ablanın geceliği ne kadar'' diye sormuş Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Milyonlarca çalışanı ilgilendiren teklif Meclis'te kabul edildi! İşte detaylar Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı