Beyşehir Belediyesinden Öğretmenlere 24 Kasım Hediyesi - Son Dakika

Beyşehir Belediyesinden Öğretmenlere 24 Kasım Hediyesi

26.11.2018 16:12
Beyşehir Belediyesinden Öğretmenlere 24 Kasım Hediyesi, System.String[]

Konya’nın Beyşehir İlçe Belediyesi, Öğretmenler Günü münasebetiyle ilçedeki tüm okullarda görev yapan öğretmenlerin kendi isimlerinin yazılı olduğu özel ajandalar yaptırarak dağıtımına başladı.

Konya'nın Beyşehir İlçe Belediyesi, Öğretmenler Günü münasebetiyle ilçedeki tüm okullarda görev yapan öğretmenlerin kendi isimlerinin yazılı olduğu özel ajandalar yaptırarak dağıtımına başladı.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, katıldığı Seyfettin Süleyman Bey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi Konferans Salonunda düzenlenen kutlama programında İlçe Kaymakamı Yusuf Özdemir ile birlikte salonda programı izleyen öğretmenlere ajanda ve kalem hediye ederek dağıtımı başlattı.

Programın açılışında konuşan Kaymakam Yusuf Özdemir, 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamalarının tarihçesinden söz ederek, "Bu uygulama daha sonra geliştirilerek 24-30 Kasım tarihleri arasında öğretmenler haftası olarak kutlanmaya başlanmıştır. Bu gün ve haftanın tüm milli eğitim camiasına ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum" dedi.

Öğrenciler tarafından günün anlamına ilişkin okunan şiirlerin yanı sıra, programda müzik dinletisi etkinliği de gerçekleştirildi. Program, mesleğe yeni başlayan öğretmenlerin yemin töreni ile son buldu.

Programa, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Beyşehir Cumhuriyet Başsavcısı M.Arif Turfand, kurum amirleri, eğitim camiası mensupları ve öğrenciler katıldı. - KONYA

Beyşehir Belediyesinden Öğretmenlere 24 Kasım Hediyesi
Beyşehir Belediyesinden Öğretmenlere 24 Kasım Hediyesi
Beyşehir Belediyesinden Öğretmenlere 24 Kasım Hediyesi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Beyşehir Belediyesinden Öğretmenlere 24 Kasım Hediyesi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile Dağlık Karabağ'ı görüştü Başakşehir, Manchester United deplasmanında! Temsilcimizin ilk 11'i belli oldu Sağlık Bakanı Koca: İlerleyen süreçte koronavirüs aşısı eczanelerden de alınabilecek Ibrahimovic, yüzünü kullandığı için video oyunu firmasına ateş püskürdü: Size kim izin verdi! "Bir daha Haber Global'e gelmeyeceğim" diyen Muharrem İnce sözünü unuttu Denizlispor Teknik Direktörü Prosinecki görevinden istifa etti Son Dakika: Eski AK Parti Diyarbakır Milletvekili İhsan Arslan, Merkez Disiplin Kurulu'na sevk edildi Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var