Beyşehir'de Cuma Buluşmaları - Son Dakika

Beyşehir'de Cuma Buluşmaları

05.01.2019 11:37
Beyşehir'de Cuma Buluşmaları, System.String[]

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, cuma buluşmaları kapsamında Yukarı Esence Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, cuma buluşmaları kapsamında Yukarı Esence Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Özaltun'un mahalle ziyaretinde İlçe Kaymakamı Yusuf Özdemir, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Yalçın Urlu, İlçe Müftüsü Mahmut Çelikoğlu, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İbrahim Metin eşlik etti.

Cami çıkışında vatandaşlarla buluşup bir süre sohbet eden Başkan Özaltun, belediye hizmetleriyle ilgili gelen istekleri dinledi.

Özaltun burada yaptığı açıklmada, "Beyşehir'de belediyecilik hizmetlerimizi halkımızın ihtiyaç ve taleplerini dikkate alarak gerçekleştiriyoruz. Bugüne kadar buna çok dikkat ettik. Bundan böyle de bu düsturla yolumuza devam edip hizmet üretmeye devam edeceğiz. Buluşmalarımızda toplumun her kesimini dinliyor, talep ve ihtiyaçlarına kulak vermeye, çözmeye özen gösteriyoruz. Gelenekselleşen Cuma buluşmaları ile gücümüzü aldığımız hemşerilerimizle, Beyşehir'imizin ve mahallelerimizin geleceği için hasbihal ediyoruz.

Bu buluşmalar, yapılan hizmetlerin anlatılmasına ve hizmet planımızın şekillenmesine de katkı sağlıyor, bizlere yön veriyor. Bu vesile ile camilerimizde cemaatlerimizle de buluşup vakit buldukça ilçemizle ilgili karşılıklı güzel sohbetleri de gerçekleştirmiş oluyoruz." dedi.

Kaymakam Özdemir ve beraberindekiler, daha sonra Yukarı Esence'de yapılan belediye yatırımlarını yerinde inceledi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Politika Beyşehir'de Cuma Buluşmaları - Son Dakika


Son Dakika

Fenerbahçe'nin, ezeli rakiplerine karşı Kadıköy'deki tüm yenilmezlik serileri sona erdi Kadıköy galibiyetinin ardından Sergen'den itiraf! Oyuncularıyla yaptığı konuşmayı anlattı Irak'ta füze saldırısı düzenlenen petrol rafinerisinde yangın çıktı Artan vakalar sonrası gözler Kabine toplantısına çevrildi! Yeni kısıtlamalar gelecek mi? CHP'li ilçe başkanının cinsel istismarına uğrayan genç kızın tüyler ürperten ifadesi ortaya çıktı Hollywood filmlerinden sıkılanlara! İşte dünya sinemasının 10 şaheser filmi 2. kattan düşen Görkem bebeği çanak anten hayatta tuttu! İşte o anlar Koronavirüs henüz bitmeden İngiltere'de kuş gribi salgını patlak verdi