Beyşehir'de Cuma Buluşmaları - Son Dakika

Beyşehir'de Cuma Buluşmaları

05.01.2019 11:37
Beyşehir'de Cuma Buluşmaları, System.String[]

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, cuma buluşmaları kapsamında Yukarı Esence Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, cuma buluşmaları kapsamında Yukarı Esence Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Özaltun'un mahalle ziyaretinde İlçe Kaymakamı Yusuf Özdemir, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Yalçın Urlu, İlçe Müftüsü Mahmut Çelikoğlu, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İbrahim Metin eşlik etti.

Cami çıkışında vatandaşlarla buluşup bir süre sohbet eden Başkan Özaltun, belediye hizmetleriyle ilgili gelen istekleri dinledi.

Özaltun burada yaptığı açıklmada, "Beyşehir'de belediyecilik hizmetlerimizi halkımızın ihtiyaç ve taleplerini dikkate alarak gerçekleştiriyoruz. Bugüne kadar buna çok dikkat ettik. Bundan böyle de bu düsturla yolumuza devam edip hizmet üretmeye devam edeceğiz. Buluşmalarımızda toplumun her kesimini dinliyor, talep ve ihtiyaçlarına kulak vermeye, çözmeye özen gösteriyoruz. Gelenekselleşen Cuma buluşmaları ile gücümüzü aldığımız hemşerilerimizle, Beyşehir'imizin ve mahallelerimizin geleceği için hasbihal ediyoruz.

Bu buluşmalar, yapılan hizmetlerin anlatılmasına ve hizmet planımızın şekillenmesine de katkı sağlıyor, bizlere yön veriyor. Bu vesile ile camilerimizde cemaatlerimizle de buluşup vakit buldukça ilçemizle ilgili karşılıklı güzel sohbetleri de gerçekleştirmiş oluyoruz." dedi.

Kaymakam Özdemir ve beraberindekiler, daha sonra Yukarı Esence'de yapılan belediye yatırımlarını yerinde inceledi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Politika Beyşehir'de Cuma Buluşmaları - Son Dakika


Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Araç alacaklar dikkat! Faizi sıfırladılar, işte otomobil markalarının kampanyaları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın boykot çağrısı sonrası merak konusu oldu! İşte Türkiye'de satılan Fransız malları