Beyşehir'de ekili alanlarda zirai kontroller yapıldı - Son Dakika

Beyşehir'de ekili alanlarda zirai kontroller yapıldı

03.07.2020 14:23
Beyşehir'de ekili alanlarda zirai kontroller yapıldı, System.String[]

Konya'nın Beyşehir ilçesinde, ekili tarım alanlarında zirai kontroller gerçekleştirildi.

Konya'nın Beyşehir ilçesinde, ekili tarım alanlarında zirai kontroller gerçekleştirildi.

Beyşehir Ziraat Odası Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, ilçeye bağlı Esence, Çiçekler, Çukurağıl ve Emen mahallelerinde şeker pancarı, çerezlik kabak, fasulye,patates ve nohut ekim alanları ile ceviz ve kiraz bahçelerindeki ürünlerin kontrol edildiği belirtildi.

İnceleme ve tarama faaliyetlerinde gözlem sonucu görülen hastalık, zararlı ve bitki besin maddeleri yetersizlikleri hakkında üreticilere gerekli bilgilendirme ve tavsiyelerin yapıldığı aktarılan açıklamada, üreticilere bol ve bereketli bir kazanç dönemi dileğinde bulunulduğu kaydedildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Beyşehir'de ekili alanlarda zirai kontroller yapıldı - Son Dakika


Son Dakika

15 gün önce kendisini vuran husumetlisini, şehir meydanında kurşunladı Son Dakika! Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan kaçırılan 15 denizciyle ilgili açıklama: Şu ana kadar korsanlardan bir haber yok "Cehennemi tercih ederdim" diyen İlyas Salman'dan tartışma yaratacak "Ahiret" çıkışı Fenerbahçe, İrfan Can için Başakşehir'le görüşmek adına mektup yolladı Fransız gazetesinde dikkat çeken manşet: Erdoğan Paris'e 3 saat uzaklıkta Osmanlı İmparatorluğu kuruyor Güney Koreli ünlü rapçi Heon-cheol evinde ölü bulundu Sosyal deney sırasında söyledikleri yüreklere dokundu! Herkes bu çocuğu arıyor Kendini tanrı zanneden adam, babasının kesik başıyla sokaklarda dolaştı