Beyşehir'de İstişare Toplantısı - Son Dakika

Beyşehir'de İstişare Toplantısı

02.11.2018 11:44
Beyşehir'de İstişare Toplantısı, System.String[]

Konya'nın Beyşehir ilçesinde istişare toplantısı düzenlendi.

Konya'nın Beyşehir ilçesinde istişare toplantısı düzenlendi.

Belediye Başkanı Murat Özaltun, Taşköprü Aile Çay Bahçesi'nde düzenlenen istişare toplantısında Beyşehir'de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, basın mensupları ve Belediye Meclisi üyeleriyle bir araya geldi.

Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Yalçın Urlu, İlçe Müftüsü Mahmut Çelikoğlu'nun da katıldığı toplantıda konuşan Özaltun, bu yıl yaşanan kurak dönemin ardından bölgede artan tarımsal sulamaya bağlı olarak su seviyesinde önemli ölçüde düşüş ve kıyılarda gözle görülür çekilmeler olan Beyşehir Gölü'ndeki soruna dikkati çekti.

Özaltun, "Beyşehir Gölü, bizim için bir değer ve kıymet. Bu kıymete, değere hep birlikte sahip çıkmamız gerekiyor." dedi.

Kaymakam Yusuf Özdemir de Beyşehir Gölü ile ilgili konularda yaşanan sorunlarla ilgili Kaymakamlık ve Belediyenin duyarsız kalmadığını kaydetti.

Toplantıya katılan sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de gölle ilgili sorunlar konusunda düşünce ve görüşlerini dile getirdi.

Toplantıda Beyşehir Gölü hakkındaki sıkıntıların ilgili kurumlara aktarılması konusunda bir halk konseyi oluşturulmasına karar verildi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Beyşehir'de İstişare Toplantısı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Çukur'un. 106. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Selim Koçavalı hayatını kaybediyor Koronavirüs tedavisi gören Kadir Topbaş yoğun bakıma alındı Cinsel ilişki teklifini reddettiği için kendisini vuran sevgilisini öldürmüştü! Tutuklanmasına karar verildi Bill Gates'in insanlara çip takmak için koronavirüs salgınını kullandığı iddiası yalanlandı Real Madrid'in eski futbolcusu Royston Drente, iflas etti Lille, Burak Yılmaz'ın golleriyle Sparta Prag'ı 2-1 mağlup etti Mine Tugay'dan ayna karşısında göğüs dekolteli pozlar! Paylaşıma beğeni yağdı Genç kadın, gelin arabasının yolunu kesip eski erkek arkadaşını son kez ikna etmeye çalıştı