Beyşehir'de İstişare Toplantısı - Son Dakika

Beyşehir'de İstişare Toplantısı

02.11.2018 11:44
Beyşehir'de İstişare Toplantısı, System.String[]

Konya'nın Beyşehir ilçesinde istişare toplantısı düzenlendi.

Konya'nın Beyşehir ilçesinde istişare toplantısı düzenlendi.

Belediye Başkanı Murat Özaltun, Taşköprü Aile Çay Bahçesi'nde düzenlenen istişare toplantısında Beyşehir'de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, basın mensupları ve Belediye Meclisi üyeleriyle bir araya geldi.

Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Yalçın Urlu, İlçe Müftüsü Mahmut Çelikoğlu'nun da katıldığı toplantıda konuşan Özaltun, bu yıl yaşanan kurak dönemin ardından bölgede artan tarımsal sulamaya bağlı olarak su seviyesinde önemli ölçüde düşüş ve kıyılarda gözle görülür çekilmeler olan Beyşehir Gölü'ndeki soruna dikkati çekti.

Özaltun, "Beyşehir Gölü, bizim için bir değer ve kıymet. Bu kıymete, değere hep birlikte sahip çıkmamız gerekiyor." dedi.

Kaymakam Yusuf Özdemir de Beyşehir Gölü ile ilgili konularda yaşanan sorunlarla ilgili Kaymakamlık ve Belediyenin duyarsız kalmadığını kaydetti.

Toplantıya katılan sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de gölle ilgili sorunlar konusunda düşünce ve görüşlerini dile getirdi.

Toplantıda Beyşehir Gölü hakkındaki sıkıntıların ilgili kurumlara aktarılması konusunda bir halk konseyi oluşturulmasına karar verildi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Beyşehir'de İstişare Toplantısı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Jorge Jesus, 7 yıl önceki Fenerbahçe'yi unutamıyor: Beni en çok etkileyen maçtı Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan: Kadın birlikleri oluşturup eğitimlere başlıyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Araç alacaklar dikkat! Faizi sıfırladılar, işte otomobil markalarının kampanyaları