Beyşehir'de Yol ve Kaldırım İşgali Yapan Esnafa Ceza - Son Dakika

Beyşehir'de Yol ve Kaldırım İşgali Yapan Esnafa Ceza

12.01.2012 14:20
Beyşehir'de Yol ve Kaldırım İşgali Yapan Esnafa Ceza, System.String[]

Beyşehir'de, dükkanlarının önüne mal koyarak kaldırım ve yol işgali yapan esnafa ceza yağdı.

Beyşehir'de, dükkanlarının önüne mal koyarak kaldırım ve yol işgali yapan esnafa ceza yağdı.

Beyşehir kent merkezinde vatandaşlardan gelen yoğun şikayetler üzerine Belediye Meclisi'nin de aldığı karar doğrultusunda, kaldırım ve yol işgallerinin önüne geçilmesi konusunda başlatılan denetim faaliyetleri sürüyor.

Beyşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçe merkezinde daha önce yaptığı kaldırım ve yol işgali konusundaki denetimlerini sıklaştırırken, kurallara uymamakta ısrar eden esnafa yönelik para cezası uygulamasına başladı.

Beyşehir'de kaldırım ve yol işgalleri sorununun çözüme kavuşturma konusunda kararlı olduklarını belirten Belediye Zabıta Müdürü Ali Karazeybek, gazetecilere yaptığı açıklamada, son denetim ve kontrollerde kaldırım ve yol üzerine mal koymaya devam eden esnafa cezai işlem uygulamaya başladıklarını söyledi.

Kaldırım ve yol işgali kapsamında söz konusu esnafa Kabahatler Kanununun 38. maddesi uyarınca 83 liralık para cezası uyguladıklarını belirten Karazeybek, denetimlerde 22 esnafa toplam bin 826 liralık para cezası kesildiğini bildirdi.

- KONYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Beyşehir'de Yol ve Kaldırım İşgali Yapan Esnafa Ceza - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sipariş verdiği pizzadan tel çıkan şarkıcı Alya, isyan etti: Kafayı yediniz herhalde Son Dakika! MİT operasyonuyla kırmızı bültenle aranan PKK terör örgütünün Metina sorumlusu öldürüldü UEFA, Şampiyonlar Ligi formatını değiştirecek! Üzerinde durulan 2 plan var Yerli otomobil TOGG'un pili Türkiye'de üretilecek Bakan Koca'nın işe giden vatandaşlar için sunduğu çözüm önerisi yorum bombardımanına tutuldu Kızgın damadın ormanlık alanı sulayarak yetiştirdiği mantarlar yok satıyor Babasını öldüren genç, "Ailevi sorunlarımız vardı" dedi Rus gazeteci Ermeni cephesinden bildirdi: Dayanılmaz bir koku var, askerlerin cesetleri ortalıkta duruyor