Beyşehir Esnafı Ön Muhasebe Kursunda - Son Dakika

Beyşehir Esnafı Ön Muhasebe Kursunda

13.01.2012 12:00
Beyşehir Esnafı Ön Muhasebe Kursunda, System.String[]

Beyşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA) ve Özışık Bilgisayar Kursu tarafından birlikte esnaf için ön muhasebe kursu açıldı.

Beyşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA) ve Özışık Bilgisayar Kursu tarafından birlikte esnaf için ön muhasebe kursu açıldı.

Beyşehir Halk Eğitim Merkezi'nde (HEM) başlayan kursa esnafın katıldığı bildirildi.

Beyşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Yıldırır, gazetecilere yaptığı açıklamada, oda olarak sürekli üyelerinin emrinde ve hizmetinde olduklarını belirtti.

Esnaf için oldukça önemli olan ön muhasebe kursu açtıklarını ifade eden Yıldırır, "Esnaflarımızın kursa olan ilgisi bizleri çok mutlu etti. İnşallah kurs sonunda onlara katkı sağlamış oluruz" dedi.

Beyşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Gündüz de, finans desteği MEVKA tarafından sağlanan kursun Beyşehir esnafı için kaçırılmaması gereken büyük bir fırsat olduğunu dile getirdi.

Gündüz, esnafın özellikle bilişim alanında ve ön muhasebe konularında bilgi sahibi olmasının mesleki yeterlilik açısından büyük önem arz ettiğini ifade etti.

- KONYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Beyşehir Esnafı Ön Muhasebe Kursunda - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü ABD'li ilaç devi Moderna, geliştirdiği koronavirüs aşısını piyasaya sürmeye hazırlanıyor Meteoroloji 12 ilimizi sarı kod ile uyardı! Kuvvetli sağanak yağış etkili olacak Tunç Soyer'in eşi Neptün Soyer'den Charlie Hebdo'nun skandal karikatürüne destek! Tepki yağıyor Donald Trump'ın kampanya hesabı hacklendi, 2.3 milyon dolar çalındı "Ronaldo'yu asla geri çevirmem" sözüyle gündem olan G.Saray'ın eski yengesi isyan etti: Elinizi vicdanınıza koyun İnsanlık dışı ceza! Endonezya'da bir aile, kızlarıyla izinsiz aynı evde kalan genci bacaklarından astı