Beyşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına Şeref Yaşar Seçildi - Son Dakika

Beyşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına Şeref Yaşar Seçildi

02.01.2012 14:00
Beyşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına Şeref Yaşar Seçildi, System.String[]

Beyşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı'na Şeref Yaşar seçildi.

Beyşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı'na Şeref Yaşar seçildi.

Beyşehir Gazeteciler Cemiyeti'nin cemiyet binasında yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda Beyşehir Göl Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Anadolu Ajansı (AA) Beyşehir Temsilcisi Şeref Yaşar seçildi.

Yaşar, kendisini başkanlığa layık gören basın mensuplarına teşekkür ederken, Beyşehir gibi küçük yerlerde gazetecilik yapmanın oldukça zor olduğuna dikkati çekti.

Bu zorluk ve güçlüklere rağmen bölgedeki basın mensuplarının halkın haber alması adına görevini en iyi şekilde sürdürmeye çalıştığını belirten Yaşar, görevi süresi içerisinde dernek olarak gazetecilerin haklarını korumak ve onlara destek vermek için mücadele vereceklerini söyledi.

Yeni yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluşuyor:

"Şeref Yaşar, Ali Rıza Önses, Mehmet Yaşar, Hasan Narin, Şahin Habir."

- KONYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Beyşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına Şeref Yaşar Seçildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek Tayland'da balıklar 25 milyon lira değerinde balina kusmuğu buldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı ABD tarihinde bir ilk! Joe Biden'ın kabinesindeki isim Silivrili çıktı