Bıçakları Ustura Keskinliğinde - Son Dakika

Bıçakları Ustura Keskinliğinde

06.01.2012 11:33
Bıçakları Ustura Keskinliğinde, System.String[]

Oltu ilçesi merkezinde bulunan evinin çatı katında kurduğu imalathanede bıçak üretimi yapan Binali Kaya, ünlü markalara meydan okuyor.

Oltu ilçesi merkezinde bulunan evinin çatı katında kurduğu imalathanede bıçak üretimi yapan Binali Kaya, ünlü markalara meydan okuyor.

Keskinliği ve kalitesiyle bilinen marka bıçaklara kafa tutacak bıçaklar ürettiğini belirten 55 yaşındaki Binali Kaya, ek iş olarak yaptığı bıçak üretimini Oltu'daki evinin çatı katına taşıdığını anlattı.

Kendi imkanlarıyla kurduğu imalathanede farklı ebatlarda bıçak imal eden Kaya, bıçak yapımının çok zor olduğunu ve zaman aldığını dile getirdi.

Günde ancak bir bıçak yapabildiğini belirten Kaya, imal ettiği bıçakları hafta içi kurulan Oltu Halk Pazarında çanta içerisinde satışa sunduğunu ve alanların bir hayli memnun kaldıklarını ifade etti. - ERZURUM

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Bıçakları Ustura Keskinliğinde - Son Dakika


Son Dakika

Başakşehir'le karşılaşacak Leipzig'de Amadou Haidara koronavirüse yakalandı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi BM'nin yıllardır uygulamadığı kararı Azerbaycan ordusu uyguladı! Zengilan ve Horadiz kentleri işgalden kurtarıldı Durak dışında inmek isteyen yolcu, seyir halindeki otobüsün frenine bastı Gözü dönmüş cani, engelli kuzenini istismar ettikten sonra boğazını kesti Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı