Biden, kutup soğuklarından etkilenen Teksas'ı ziyaret edecek - Son Dakika

Biden, kutup soğuklarından etkilenen Teksas'ı ziyaret edecek

23.02.2021 20:17
Biden, kutup soğuklarından etkilenen Teksas'ı ziyaret edecek, System.String[]

ABD Başkanı Joe Biden, geçen hafta hayatı felç eden kutup soğuklarından etkilenen Teksas'ı cuma günü ziyaret edecek.

ABD Başkanı Joe Biden, geçen hafta hayatı felç eden kutup soğuklarından etkilenen Teksas'ı cuma günü ziyaret edecek.

Beyaz Saray'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Biden, eşi Jill Biden ile Teksas'ın Houston kentine gidecek.

Biden, kutup soğukları sebebiyle ciddi elektrik ve su kesintileri yaşanan Teksas'ı cuma günü ziyaret ederek Houston kentinde yetkililerden son durumla ilgili bilgi alacak.

ABD'de 11 Şubat'tan itibaren Teksas başta olmak üzere birçok bölgeyi etkileyen aşırı soğuklar ve buna bağlı kazalar nedeniyle yaklaşık 60 kişinin hayatını kaybettiği bildirilmişti. ABD Başkanı Biden, Teksas eyaletinde "büyük felaket" ilan ederek eyalete federal yardım emri vermişti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Biden, kutup soğuklarından etkilenen Teksas'ı ziyaret edecek - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Samsun'da eşine şiddet uygulayan eski kocanın darp edildiği anın görüntüleri ortaya çıktı ABD'deki gelişmeyle hareketlenen dolar, 2021 yılının en yüksek seviyesini gördü Acımasız adam, tartıştığı karısını ve oğlunu bıçakladı Üzerinde Arapça "İhtiyacı olan alsın" yazılı poşeti görenler telefona sarıldı Son Dakika! 11 şehit verdiğimiz kazayla ilgili ön rapor: Ani hava değişimiyle helikopter bulut içinde kaldı ve görüşü kaybetti Jeff Bezos ile boşanan MacKenzie Scott, çocuklarının öğretmeniyle evlendi Sesi duyan arkadaşları yardımına koştu ama yetmedi! Genç polis memuru karakolda kendi silahıyla intihar etti Karaca Adası'nın satış fiyatı 210 milyon TL'den 175 milyon TL'ye düştü