Big Plate, Özel Bir Alternatif Oluşturuyor - Son Dakika

Big Plate, Özel Bir Alternatif Oluşturuyor

01.10.2012 16:48
Big Plate, Özel Bir Alternatif Oluşturuyor, System.String[]

"Big Plate Saturdays" ile şehre yeni bir soluk geliyor.

Haftanın yorgunluğunu, eğlenceli bir cumartesi akşamıyla atmak, iş hayatının stresinden uzaklaşıp müziğin keyfini çıkarmak isteyenler için Big Plate, özel bir alternatif oluşturuyor. Her cumartesi gün batımıyla birlikte Big Plate Teras'ta egzotik kokteyller ile Kerem Ülken'in Afro- Brezilya ses ve ritim yelpazesinin eşlik ettiği keyifli akşamlar yaşanıyor.

Şehre yeni bir soluk geliyor!Cumartesi günleri Big Plate'te gün batımıyla birlikte yemeklere klasik bossa nova'lar, kokteyllere batuque ritimleri, tatlı sohbetlere de Afro-Latin nu-jazz müzikler eşlik ediyor. DJ Kerem Ülken ve konuk müzisyenler canlı performansları ile de akşama renk katıyor.

"Big Plate Saturdays"e müzikleriyle hayat veren Kerem Ülken, eylül ayı itibariyle Big Plate'in müzik koordinatörlüğünü üstlendi. 1997 yılında DJ'liğe başlayan Ülken, acid jazz, trip hop, deep house ve global sound'ları tema alarak düzenlediği 1000'i aşkın gecede farklı müzisyenlere de yer verdi. 8 sene süren "Shanta" partisi ile Baltimore, Washington ve New York bölgesinde dünya müziğini temsil eden bir marka oldu. Shanta Records altında, Amerika ve Güney Amerika'da bestelerini kaydetti. Türkiye, Hindistan, Arjantin, İtalya, Polonya, Brezilya, İsrail, İspanya ve ABD'den 33 sanatçıyı 3 albümlük projesinde birleştirdi.

Big Plate, Özel Bir Alternatif Oluşturuyor

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Big Plate, Özel Bir Alternatif Oluşturuyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Starbucks'a koronavirüs darbesi: Net karı yüzde 51 düştü Dolar 8,34 ile rekor tazeledi Azerbaycan, 25 sivilin öldüğü Berde'nin intikamını alıyor: Sivilleri vuran 'Smerç' SİHA'larla imha edildi Ayakta yolcu taşırken yakalanan minibüs şoföründen polise; ''15 dakika önce ceza yedim, bu seferlik idare et" Kanser tedavisi gören sunucu Dilay Kemer hayatını kaybetti Didem Arslan Yılmaz, 30 yıldır eşine şiddet uygulayan adamı stüdyodan kovdu Scarlett Johansson, komedyen Colin Jost ile evlendi 11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı