Biga'daki Arapdede Köprüsü'ndeki Çalışmalar Sürüyor - Son Dakika

Biga'daki Arapdede Köprüsü'ndeki Çalışmalar Sürüyor

02.01.2012 14:01
Biga'daki Arapdede Köprüsü'ndeki Çalışmalar Sürüyor, System.String[]

Biga'da, Arapdede Köprüsü'ndeki çalışmalar sürüyor.

Biga'da, Arapdede Köprüsü'ndeki çalışmalar sürüyor.

Çalışmaları yürüten firmanın yetkilisi Hayati Çirzi, yaptığı açıklamada, ilçe girişindeki köprü üzerine 87 metre uzunluğunda, 14 metre genişliğinde 60 adet beton kiriş montajı yapıldığını söyledi.

Çirzi, çalışmaları 30 kişilik ekiple sürdürdüklerini belirterek, "Kiriş montajlarının tamamlanmasının ardından, köprünün döşeme beton çalışmaları başlayacak. Daha sonra ise asfaltlama yapılacak. Çalışmaların ocak ayında tamamlanıp, köprüsünün trafiğe açılması planlanıyor" dedi.

- ÇANAKKALE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Biga'daki Arapdede Köprüsü'ndeki Çalışmalar Sürüyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yoğun bakımda olan Yılmaz Vural'dan haber var! Oğlu, son durumunu sosyal medyadan paylaştı Gazintep FK, son dakikada yediği gol sonrası Yeni Malatyaspor ile 2-2 berabere kaldı Kılıçdaroğlu yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi: AK Parti'ye verilen her oy haramdır Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor Çöp evde yaşıyorlardı! Yetişkinlerden şiddet gören beş çocuk polisi arayarak yardım istedi Şeyma Subaşı ile ayrılan Guido Senia, eski sevgilisine geri döndü Karadeniz hamsisi en lezzetli dönemine ulaştı: Kilosu 15 lira Aracını otoparka bırakan Yasemin Şefkatli geçmiş dönem borcunu öğrenince şaşıp kaldı