Son Dakika Haberleri: Bigadiç'te Bisiklet Turu

Bigadiç'te Bisiklet Turu

3 yıl önce

Bidagiç ilçesinde, Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme Projesi (BENGİ) kapsamında bisiklet turu düzenlendi.

Bigadiç'te Bisiklet Turu, System.String[]

Bidagiç ilçesinde, Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme Projesi (BENGİ) kapsamında bisiklet turu düzenlendi.


BENGİ kapsamında düzenlenen bisiklet turu, Hükümet Meydanı başlile Bigadiç Spor Salonu arasında yapıldı.


Bisiklet turuna, Bigadiç Kaymakamı Altuğ Çağlar, Belediye Başkanı İsmail Avcu, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe, TEMA Vakfı İlçe Temsilcisi Hasan Şayık, TEMA Vakfı gönüllüleri ve öğrencilerin de aralarında bulunduğu yaklaşık 300 bisikletli katıldı.


Kaymakam Çağlar, düzenlenen etkinliğin, sağlıklı bir yaşam için hareketliliğe ve bisikletli yaşam farkındalığının oluşmasına katkı sağlanacağına inandığını söyledi.

Haber Yayın Tarihi: 16.10.2017 04:00 Kaynak: AABabası tarafından yakılarak öldürülen genç kızın son sözleri yürek burktu
Erdoğan'ın "Kapıları açarız" sözlerine Yunanistan Başbakanı'ndan yanıt: Mültecileri bu şekilde kullanamayacaklarını söyledim Aras Bulut İynemli'den Süleyman Soylu'nun "Çukur" eleştirisine cevap