Son Dakika Haberleri: Bikinili fotoğraflarındaki göbeği dikkat çeken Pınar Altuğ hamile mi?

Bikinili fotoğraflarındaki göbeği dikkat çeken Pınar Altuğ hamile mi?

8 gün önce

Ailesiyle Bodrum'da tatil yapan ve bikinili fotoğraflarında hamile olduğu iddia edilen oyuncu Pınar Altuğ, konu hakkında açıklama yaptı.

Çocuklar Duymasın'ın başarılı başrol oyuncusu Pınar Altuğ, yoğun geçen iş temposunun yorgunluğunu atıyor. Ailesiyle tatil yapan Altuğ'un yayınlanan bikinili fotoğraflarındaki göbek detayı ise takipçilerinin gözünden kaçmadı.

HAMİLE Mİ?

Posta'da yer alan habere göre; Tatilini Bodrum'da geçiren Pınar Altuğ önceki gün Yalıkavak'ta denize girdi. Oyuncunun büyüyen karnını görenler "Su'ya kardeş geliyor" yorumunda bulunurken, Pınar Altuğ bu iddiaları "Hayır değilim" sözleriyle yalanladı.

10 YAŞINDA KIZLAR VAR

Çocuklar Duymasın'ın Meltem'i Pınar Altuğ, kendisi gibi oyuncu olan Yağmur Atacan'la 2008 yılında dünya evine girdi. Çiftin Su adını verdikleri 10 yaşında bir kızları var.

Bikinili fotoğraflarındaki göbeği dikkat çeken Pınar Altuğ hamile mi?
Haber Yayın Tarihi: 11.07.2019 09:37 

YORUMLAR (43)
Tüm yorumlar için tıklayınız


82 yaşındaki sapık, kız çocuğuna cinsel istismarda bulundu! İsveç'te iş görüşmeleri 'Tengai' adlı yapay zekalı robot ile gerçekleştirilmeye başlandı Firmalar İŞKUR üzerinden acil 45 bin 836 işçi arıyor! İşte meslekler İş yerinde cinsel istismara tutuklama