Bilal Göregen'in söylediği şarkı, Portekiz Ligi'nde stat hoparlöründen çalındı - Son Dakika

Bilal Göregen'in söylediği şarkı, Portekiz Ligi'nde stat hoparlöründen çalındı

04.12.2020 09:53

Bilal Göregen'in 2018 yılında darbukasıyla çalıp söylediği şarkı, bu kez de futbol sahalarında gündem oldu. Portekiz Ligi'nde oynanan bir maçın ardından stat hoparlöründen, sosyal medyayı sallayan ezgi çalındı.

Portekiz Ligi'nde Paços Ferreira ile Famalicao arasında oynanan maç, ev sahibi takımın 2-0'lık galibiyetiyle sona erdi.

Mücadelenin ardından ev sahibi Paços oyuncuları sahada galibiyeti kutlarken, son dönemde sosyal medyada en çok konuşulan melodi olan Bilal Göregen'in darbukayla çaldığı ezgi stat hoparlörlerinden çalındı.

Kameralara yansıyan bu görüntü Türk futbolseverlerin dikkatinden kaçmazken sosyal medyada da yüzlerce kez paylaşıldı.

YOUTUBE KENDİ HESAPLARINDAN PAYLAŞTI

Aralık 2018'de YouTube'a yüklediği videoda Otomania'nın levan Polkka şarkısını darbuka ile çalıp söyleyen Bilal Göregen, sosyal medyada popüler oldu.

Göregen'in videosu daha sonra üzerine kedi GIF'i eklenip Reddit ve 9gag gibi platformlarda da paylaşılmaya başladı ve dünya çapında 'Cat Vibing' adında bir akım başlattı. Göregen, 1 Kasım 2020'de montajlı videoyu kendi kanalından paylaşınca 17 milyon görüntüleme ve 1 milyon 100 binden fazla beğeniye ulaştı.

Dünyanın en büyük video portalı YouTube da bu akıma seyirci kalmadı ve Göregen'in kedi monteli videosunu resmi Instagram hesabından paylaştı. Youtube ayrıca, Göregen'in kanalının linkini de biosuna ekledi.

Bilal Göregen'in söylediği şarkı, Portekiz Ligi'nde stat hoparlöründen çalındı

Son Dakika Spor Bilal Göregen'in söylediği şarkı, Portekiz Ligi'nde stat hoparlöründen çalındı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Ortaya çıkan fotoğraf sonrası Aykut Kocaman'ın Çukur'da rol alacağı iddia edildi Yasak Elma'nın müstehcen sahnesi Fox'un başını yaktı ABD Başkanı Biden ile Rusya Devlet Başkanı Putin arasındaki ilk görüşme gergin geçti Korkutan koronavirüs araştırması! 4 yeni Kovid-19 belirtisi daha ortaya çıktı Galatasaray'ın anlaşma sağladığı Mostafa Mohamed, İstanbul'a geliyor Cumhurbaşkanlığı'ndan makam aracı kararı! Türkiye yatırımından vazgeçen Volkswagen dönemi bitiyor Türkiye'yi dünyaya tanıtacak 19 şefin isimleri belli oldu Birlikte kaçtığı 3 çocuklu kadının kocasını sokakta görünce kurşun yağdırdı