Bilecik Devlet Hastanesi İnşaatı - Son Dakika

Bilecik Devlet Hastanesi İnşaatı

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, 250 yataklı devlet hastanesi inşaatında incelemelerde bulundu.

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, 250 yataklı devlet hastanesi inşaatında incelemelerde bulundu.


Milletvekili Yağcı, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Yılmaz, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk, İl Sağlık Müdürü Serkan Kadir Keskin ve beraberindekilerle inşaatta incelemede bulunarak, hastanenin 2019 yılı sonunda hizmete sunmayı planladıklarını söyledi.

Yağcı, gazetecilere yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:

"Bilecik'in gelecek vizyonunda sağlık önemli bir rol oynayacak. Tam kapasite ile hizmete başladığında şehrin en büyük istihdam sağlayan kuruşlarından fazla istihdamı da beraberinde getirecek. Güvenlik personelinden temizlikçisine, hemşiresinden hasta kabul personeline varıncaya kadar yüzlerce çalışanıyla kent ekonomisine değer katacak. Birileri konuşacak, biz iş yapamaya devam edeceğiz. Sadece üçüncü derece erişkin yoğun bakım ünitelerinin hizmete girecek olması bile hastanenin donanımındaki değişim ve gelişimi anlamak için yeterlidir."

YORUMLAR

Son Dakika

16:57 İstanbul Valiliği'nden sağanak uyarısı! 6 ilçede metrekareye 50 kilogram yağış bekleniyor 14:21 3 yıl sonra yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimi için ilk aday belli oldu 10:53 Nihat Özdemir: Kalan dört maçı ve Türkiye Kupası finalini seyircili oynatamayacağız 10:48 Kusursuz vücuduyla büyüleyen Ebru Polat, fit kalmanın sırrını verdi 10:44 ABD'de kaybolan kadın askerin tecavüze uğrayarak öldürüldüğü ortaya çıktı 10:39 Kansas City Chiefs ile 503 milyon dolarlık sözleşme imzalayan Patrick Mahomes, tarihin en çok kazanan sporcusu oldu 10:25 Türkiye'nin öncü şirketlerinden Vestel, 603 personel alımı yapacak 10:08 ABD savaş gemisi "USS Porter" İstanbul Boğazı'ndan geçti 09:36 İstanbul'un göbeğinde bir kadının sevgilisi tarafından silahla yaralandığı anlar kamerada 09:28 Altın Kelebek Ödülü'ne layık görülen şarkıcı Emrah'tan yıllardır görüşmediği oğluna büyük ayıp 08:53 Türkan Şoray, yıllardır sakladığı kız kardeşi Figen Çevik Gezer'in yüzünü gösterdi 08:43 Cenazeye gittikleri araç kaza yaptı, karı-koca hayatını kaybetti 08:34 13 kişiden kaçan kapkaççıları güvenlik kamerası ele verdi, bekçiler yakaladı 08:16 15 Temmuz'da Erdoğan'ın yerini FETÖ'cülere söylediği için yargılanan 3 yaver, tahliye edildi 05:09 Çocuklar "İnşaatta cansız beden gördük" deyince mahalleli sokağa döküldü