Bilecik Emniyet Müdürlüğünden Huzur Toplantısı - Son Dakika

Bilecik Emniyet Müdürlüğünden Huzur Toplantısı

12.01.2012 16:40
Bilecik Emniyet Müdürlüğünden Huzur Toplantısı, System.String[]

Bilecik Emniyet Müdürlüğü tarafından "Huzur Toplantısı" düzenlendi.

Bilecik Emniyet Müdürlüğü tarafından "Huzur Toplantısı" düzenlendi.

Emniyet Müdürlüğü Konferans Salonunda yapılan toplantıya, İl Emniyet Müdürü İbrahim Demirci, müdür yardımcıları, şube müdürleri, Bilecik Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Murat Işık, sivil toplum kuruluşların temsilcileri ve mahalle muhtarları katıldı.

Emniyet Müdürü İbrahim Demirci, bu tür toplantılarda katılımcılar tarafından gündeme getirilen olaylar ve öneriler ile yaptıkları hizmetleri daha iyi değerlendirdiklerini söyledi.

Demirci, görülen eksikliklerin kendilerine söylendiğinde memnun olduklarını belirterek, yapılan bir sonraki toplantıda da bu eksikliklerin giderilmesi konusunda katılımcılara bilgi verildiğini sözlerine ekledi.

Emniyet Müdür Yardımcısı Zafer Erdoğan, katılımcılara yaptığı sunumda, Bilecik genelindeki bir aylık asayiş olayları hakkında bilgi verdi, trafikten sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Taşdelen de 2011 yılınındaki trafik olaylarını katılımcılara anlattı.

- BİLECİK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bilecik Emniyet Müdürlüğünden Huzur Toplantısı - Son Dakika


Son Dakika

Çukur'a damga vuran sahne! Dışlanan Yamaç, yeniden mahalleye alındı Yabancı uyruklu adam ve kadını otomobilden indirip üzerlerine kurşun yağdırdılar Fransız feminist gazeteci Levy'den skandal başörtüsü açıklaması: Fransa düşmanlarının üniforması Saldırıyı gerçekleştiren teröristler, paramotorla Münbiç'ten Amanoslar'a gelmiş Son Dakika: Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş, 73 yaşında hayatını kaybetti Hatay'daki terör saldırısının ardından akıllara ABD'nin uyarısı geldi Dağlık Karabağ'da 3. kez ateşkesi bozan Ermenistan Başbakanı Paşinyan'dan itiraf: Yine koruyamadık Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan: Kadın birlikleri oluşturup eğitimlere başlıyoruz