Bilecik'te 2012 Yılının İlk Bebeği - Son Dakika

Bilecik'te 2012 Yılının İlk Bebeği

01.01.2012 03:20
Bilecik'te 2012 Yılının İlk Bebeği, System.String[]

Bilecik'te 2012 yılının ilk dakikalarında dünyaya gelen "Ecrin" bebek, kentte yılın ilk bebeği oldu.

Bilecik'te 2012 yılının ilk dakikalarında dünyaya gelen "Ecrin" bebek, kentte yılın ilk bebeği oldu.

Bilecik Devlet Hastanesinde saat 00.02'de dünyaya gelen bebeğe Ecrin adı verildi. Ecrin bebek, Bilecik'te yılın ilk bebeği oldu.

Doğum haberi önce ameliyathane önünde bekleyen baba Şakir Tuna'ya verildi. Hastane çalışanlarının ilgi odağı olan bebek, annesi Miesser Tuna tarafından kucağına alındı.

Doğumu gerçekleştiren Op. Dr. Ceren Yıldız Eren, gazetecilere yaptığı açıklamada, 3 kilo 600 gram ağırlığındaki bebeğin sağlıklı bir şekilde dünyaya geldiğini belirterek, yeni yılın ilk bebeğine sağlıklı ve mutlu bir ömür diledi.

Anne Tuna da Ecrin'in Zahide ve Şeydanur adlı iki ablasının bulunduğunu ifade ederek, "Bebeğimiz sağlıklı olduğu için mutluyuz. Eşim asgari ücretle bir mermer fabrikasında çalışıyor. Devletimizden bize destek olmasını istiyoruz" dedi.

- BİLECİK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bilecik'te 2012 Yılının İlk Bebeği - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisini geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama