Son Dakika Haberleri: Bilecik'te 2012 Yılının İlk Bebeği

Bilecik'te 2012 Yılının İlk Bebeği

8 yıl önce

Bilecik'te 2012 yılının ilk dakikalarında dünyaya gelen "Ecrin" bebek, kentte yılın ilk bebeği oldu.

Bilecik'te 2012 Yılının İlk Bebeği, System.String[]

Bilecik'te 2012 yılının ilk dakikalarında dünyaya gelen "Ecrin" bebek, kentte yılın ilk bebeği oldu.


Bilecik Devlet Hastanesinde saat 00.02'de dünyaya gelen bebeğe Ecrin adı verildi. Ecrin bebek, Bilecik'te yılın ilk bebeği oldu.


Doğum haberi önce ameliyathane önünde bekleyen baba Şakir Tuna'ya verildi. Hastane çalışanlarının ilgi odağı olan bebek, annesi Miesser Tuna tarafından kucağına alındı.


Doğumu gerçekleştiren Op. Dr. Ceren Yıldız Eren, gazetecilere yaptığı açıklamada, 3 kilo 600 gram ağırlığındaki bebeğin sağlıklı bir şekilde dünyaya geldiğini belirterek, yeni yılın ilk bebeğine sağlıklı ve mutlu bir ömür diledi.


Anne Tuna da Ecrin'in Zahide ve Şeydanur adlı iki ablasının bulunduğunu ifade ederek, "Bebeğimiz sağlıklı olduğu için mutluyuz. Eşim asgari ücretle bir mermer fabrikasında çalışıyor. Devletimizden bize destek olmasını istiyoruz" dedi.


- BİLECİK

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2012 03:20 Kaynak: AAMilyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! Enerji Kimlik Belgesi almak artık zorunlu
Devlet hastanesinin acilinde doktor ve hemşirelerden köpük partisi Cinsel içerikli paylaşımlar yapan Ömür Gedik, tepkilerin odağı oldu