Bilecik'te 7 gün önce kaybolan kız Adana'da bulundu - Son Dakika

Bilecik'te 7 gün önce kaybolan kız Adana'da bulundu

9 gün önce

Bilecik'te bir hafta önce evden okula gittiğini söyleyerek çıkan ve bir daha kendinden haber alınamayan 15 yaşındaki genç kız Adana'da bulundu.

Bilecik'te 7 gün önce kaybolan kız Adana'da bulundu, System.String[]

Bilecik'te bir hafta önce evden okula gittiğini söyleyerek çıkan ve bir daha kendinden haber alınamayan 15 yaşındaki genç kız Adana'da bulundu.

Olay, Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde meydana geldi. 28 Kasım günü oturduğu Bedi köyündeki evinden sabah evden çıkan ve okuduğu Köprülü Mehmet Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine taşımalı sistem ile gelen 15 yaşındaki Gamze Tüfekçi (15) bir daha evine dönmedi. Gözü yaşlı anne o gün sabahtan derslerine girdiğini öğleden sonradan Gölpazarı'ndan Bilecik'e gittiğini anlatarak kızın en son Adana'dan Ayaz T. isimli bir kişiyle internet üzerinden görüştüğü söyledi. Bilecik ve Anada polisinin ortaklaşa düzenlediği çalışmada kızın Adana'da olduğu tespit edildi. Genç kız ekipler tarafından bulunurken, annesi Adana'ya çağırıldı. Gözü yaşlı annenin ilk uçakla Adana'ya kızını almaya gideceği aktarıldı.

(İHA)

Haber Yayın Tarihi: 04.12.2019 07:30 Kaynak: İHASon Dakika

Adana'da 434 gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirildi
Sigorta şirketlerini 4 milyon lira dolandıran çeteye operasyon "Karadenizlilerin burnu küçülecek" diyen Prof. Dr. Kadıoğlu'na Karadenizlilerden cevap: Burnumuzdan memnunuz Antidepresan için eczanelerin camlarını kıran saldırgan kamerada