Bilecik'te "Ayın Polisi" Uygulaması - Son Dakika

Bilecik'te "Ayın Polisi" Uygulaması

Bilecik İl Emniyet Müdürlüğü "Ayın Polisi" uygulaması kapsamında bir polis memuru ödüllendirildi.

Bilecik'te

Bilecik İl Emniyet Müdürlüğü "Ayın Polisi" uygulaması kapsamında bir polis memuru ödüllendirildi.

İl Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, görevli personelin gayretli ve başarılı çalışmalarını yakından takip etmek, moral ve motivasyonunu artırmak amacıyla "Ayın Polisi" uygulaması başlatıldığı belirtildi.

Olay Yeri İnceleme ve Kimlik Tespit Şube Müdürlüğünde görevli polis memuru Adem Değirmenci'nin hizmetinde gösterdiği gayret, ciddiyet ve sorumluluk duygusuyla başarılı çalışmalarından dolayı aralık ayında "Ayın Polisi" seçildiği ve altın ile ödüllendirildiği bildirildi.

- BİLECİK

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 14:01 - Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bilecik'te 'Ayın Polisi' Uygulaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

4 kişinin öldüğü cinayet davasında baba ve oğullarına ceza yağdı Galatasaray, Inter'li Joao Mario'yu transfer etmek istiyor WhatsApp'a "çoklu cihaz desteği" özelliği geliyor! Ekran görüntüleri de paylaşıldı Çukur'da büyük sürpriz! 1. bölümde ölen Kahraman Koçovalı diziye geri döndü Babaanne dizi izlemeye daldı, küvette unuttuğu torunu boğularak hayatını kaybetti Ölen penguenin midesinden N95 maske çıktı Aleyna Çakır ve Gülay Uygun'un dosyalarını kapatan Müge Anlı'ya tepki yağıyor Müge Anlı, şüpheli şekilde ölen Aleyna Çakır ve Gülay Uygun'un dosyalarını kapattı